Program TV na wtorek 07.05.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Kościół z bliska
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: Podwójne życie (66)
8:00serial kryminalny
Ranczo 6: Przeciek kontrolowany (72)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 20: Błogosławieni cierpliwi (253)
9:40serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Autoterapia (379)
10:40serial kryminalny
TVP 2
Rodzinka.pl: Giełda wspomnień (191)
od 6:55serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień z Polsat News
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Hiena (753)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Na wybiegu (754)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Matura po latach (136)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Licencja na zdradę (823)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Toruń, Italian House (6/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
7:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ireneusz Krosny (13)
8:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 4 (14)
9:00program rozrywkowy
Remont na 5 (3)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (291)
7:00reality show
Bogaty dom - biedny dom (3)
8:00reality show
Dlaczego ja?: Nagi dyrektor znaleziony przed szkołą (853)
9:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Kobieta znajduje nadajnik GPS w torebce (854)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (21)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1156)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (7)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Nash Bridges: Zodiak (16)
7:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Rewolucja - część 2 (2)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Zakładniczka (3)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (199)
10:00telenowela
TVN 7
Szkoła (448)
od 6:15serial paradokumentalny
Szpital (743)
7:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1116)
8:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (851)
9:10serial paradokumentalny
Ukryta prawda (852)
10:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki
8:00magazyn muzyczny
Zaginione skarby
8:40serial animowany
Jan Serce: Mgiełka (3/10)
9:05serial obyczajowy
Drzazgi
10:25komediodramat
TVP Polonia
Polska śródziemnomorska: Grzyby z Borów Tucholskich (5)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (1008)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (9)
7:35program rozrywkowy
Porzucone budowle 4 (13)
8:35serial dokumentalny
Porzucone budowle 4 (14)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii (8)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Poważny człowiek
7:50czarna komedia
Błękitna
9:45film krótkometrażowy
Numery
10:15dramat obyczajowy
AXN
Rekrut 2 (2)
7:00serial kryminalny
SEAL Team 6 (5)
7:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (6)
8:50serial sensacyjny
Rekrut 2 (2)
9:50serial kryminalny
SEAL Team 6 (7)
10:50serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polly Pocket 5 (2)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (26)
7:25serial animowany
Tomek i przyjaciele (1)
7:35serial animowany
Tomek i przyjaciele (2)
7:45serial animowany
Marta mówi! (12)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Domowa piekarnia Kucharskiego 4: Serowe (5)
9:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 4: Japońskie wypieki (6)
9:25magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 5: Wypieki na zakwasie (1)
10:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 5: Domowa pizza (2)
10:25magazyn kulinarny
CANAL+ Film
Lassie. Nowe przygody
od 6:30film familijny
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
W kogo ja się wrodziłem?
8:10film obyczajowy
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
9:15film familijny
CANAL+ Premium
Benek
od 6:05komediodramat
Aktualności filmowe+
7:45magazyn filmowy
Animal
8:15film dokumentalny
Bezmiar
10:00dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Gliniarze na Gibraltarze (5)
9:50serial dokumentalny
Wszystkie kolory świata 2: Bangkok, miasto zrodzone z wody (5)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Chłopiec z czerwonym wózkiem
od 6:30dramat obyczajowy
Ojciec Wirgiliusz
8:30komedia wojenna
Tatuaż
10:45komedia
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
od 6:25serial obyczajowy
Grantchester (5)
7:15serial kryminalny
Inspektor George Gently 6: Między wierszami (1)
8:15serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Zwrot do nadawcy (21)
10:05serial kryminalny
HBO 2
Nel i tajemnica kurokota
od 6:00film animowany
Walka żywiołów
7:30dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
8:55dramat obyczajowy
Pępek świata 8: Ovary and Out (13)
10:45serial komediowy
HBO 3
Premiera: Randki pań Delaney
od 6:00komedia romantyczna
Aquaman i Zaginione Królestwo
7:25film SF
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Bozeman Reaction (13)
9:30serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Einstein Approximation (14)
9:50serial komediowy
Vika!
10:10film dokumentalny
Kino Polska
Rekruci: Krótka przepustka i do przodu! (4)
od 6:55serial dokumentalny
Nowy kabaretowy rejs 5 (7)
7:55program rozrywkowy
Nowy kabaretowy rejs 5 (8)
8:55program rozrywkowy
Parada oszustów: Mistrz zawsze traci (1)
9:55serial sensacyjny
W pustyni i w puszczy
10:50film przygodowy
Kino TV
Celnicy (5)
od 6:40serial dokumentalny
Celnicy (6)
7:10serial dokumentalny
Poirot: Przygoda Johnny'ego Waverly
7:45serial kryminalny
Poirot: Dwadzieścia cztery kosy
8:50serial kryminalny
Poirot: Wielka czwórka
9:55serial kryminalny
Polsat Film
Drwale i inne opowieści Bieszczadu (12)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Nagonka, część 1 (4)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (47)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (48)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: W pale się nie mieści (74)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Premiera: Polak potrafi (2)
7:00serial dokumentalny
Hudson i Rex 5 (16)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Za co cierpią dzieci (109)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Zamach na Rexa (110)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 7: Kiedy życzysz sobie Hogga (14)
od 6:50serial komediowy
Alf: Pomóż mi, Rhonda (7)
7:50serial komediowy
Alf: I oczu mych brąz przybiera błękitu toń (8)
8:20serial komediowy
Kochane kłopoty (13)
8:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (14)
9:40serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (21)
10:35serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
7:00magazyn piłkarski
Jej Wysokość Premier League
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
9:00piłka nożna
CANAL+ Sport 5
Tenis: Turniej WTA w Madrycie
od 6:00tenis
Telesprzedaż
8:00
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
9:45magazyn żużlowy
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
10:15mecz: H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - INNPRO ROW Rybnik
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:003. etap: Novara - Fossano
Kolarstwo: Tro Bro Leon
8:30kolarstwo
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
9:30mecz finałowy
Eurosport 2
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00mecz finałowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
8:30finały boulderingu kobiet
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:303. etap
Polsat Sport
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Boks: Rocky Boxing Night w Gdańsku
7:30waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski - Cristian Lopez 14.05.2022
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
10:00mecz: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
TVP Sport
Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata sztafet - Bahamy 2024
od 6:051. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Pradze
7:40lekkoatletyka
Piłka nożna: 2. liga
8:45mecz: GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:50mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!