Program TV na piątek 10.05.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Morderstwa w Blois
od 23:25dramat kryminalny
Cztery wesela i pogrzeb
1:10komedia romantyczna
Tabu (7/8)
3:20serial kostiumowy
Polsat
Moja dziewczyna wychodzi za mąż
od 22:10komedia romantyczna
Tłumaczka
0:20thriller
Nasz nowy dom (206)
3:10reality show
TVN
Ikar. Legenda Mietka Kosza
od 22:40dramat biograficzny
Podejrzani zakochani
1:05komedia romantyczna
Szpital (183)
3:10serial paradokumentalny
Uwaga!
3:55magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Jurajskie Igrzyska
od 23:45film SF
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 1 (1)
1:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:25program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_1 (31)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (25)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Miliardowy okup
od 23:45thriller
Love Island. Wyspa miłości (27)
2:00reality show
Cudownych rodziców mam: Natalia Czerwonka (2)
3:15cykl felietonów
Disco Polo Live (2321)
3:25program muzyczny
TV 6
Więzienie (39)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (40)
0:35serial dokumentalny
Święty (143)
1:00serial komediowy
Święty (144)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (53)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Pod jednym dachem (19)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
Skazany na miłość
od 23:50komedia
Lombard. Życie pod zastaw 8 (397)
2:00serial obyczajowy
Zobacz to!: Taki jest świat 9 (18)
3:00program informacyjny
TVN 7
Walentynki
od 23:15komedia romantyczna
Hotel Paradise 8 (37/40)
1:50reality show
Mój sąsiad morderca 7 (12/20)
2:40serial dokumentalny
Nagi instynkt przetrwania (6/17)
3:30serial dokumentalny
TVP Kultura
Oficerowie: Nieznani sprawcy (10/13)
od 23:25serial sensacyjny
Na wschód od Hollywood: Pogarda
0:25dramat obyczajowy
Kino nocne: Bandyta
2:20dramat psychologiczny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (862)
0:00teleturniej
Okrasa łamie przepisy: Podkarpacka cebula
0:30magazyn kulinarny
Niezwykłe historie Biało-Czerwonych: Marian Kasprzyk
1:00cykl reportaży
Przepis dnia (36)
1:20magazyn kulinarny
Pytanie dnia
1:25program publicystyczny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
1:55program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:05magazyn informacyjny
Ojciec Mateusz 24: Na własną rękę (306)
2:15serial kryminalny
Dziewczyny do wzięcia
3:05komedia obyczajowa
WP
1, 2, 3... Kabaret! 2: Sól, pieprz, wanilia (3)
0:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (6)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 2: Papier, kamień, nożyce (4)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Jurki (7)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
AXN
MacGyver (6)
od 23:50serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (21)
0:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 17 (1)
1:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Hawaje (10)
2:45serial kryminalny
Agenci NCIS 18 (9/16)
3:40serial sensacyjny
CANAL+ 1
Fałszerz
od 23:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
1:35komediodramat
Chłopi
3:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Twardzielki: Gabriela Kuzawińska (5)
od 23:40serial dokumentalny
Twardzielki: Ewa Piątkowska (6)
0:10serial dokumentalny
Swoboda
0:50film krótkometrażowy
Koniki na biegunach
1:05film dokumentalny
Jakubiak rozgryza Polskę: Flaki (8)
1:50magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Golonka (9)
2:15magazyn kulinarny
Jakubiak rozgryza Polskę: Pierogi (10)
2:50magazyn kulinarny
Grunt to ogród (1)
3:15magazyn poradnikowy
Grunt to ogród (2)
3:50magazyn poradnikowy
CANAL+ Film
Gorące krzesło
od 23:15thriller
Dwa bilety do Grecji
0:55komedia
Prawdziwe życie aniołów
2:50film obyczajowy
CANAL+ Premium
Fałszerz
od 22:40dramat biograficzny
Miało cię nie być
0:35komediodramat
Chłopi
2:00dramat obyczajowy
Miasta rytm: Gdańsk
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Purpurowe rzeki 4 (1)
od 23:50serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (2)
0:40serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (3)
1:35serial kryminalny
Purpurowe rzeki 4 (4)
2:25serial kryminalny
Wilk (5)
3:20serial obyczajowy
Wilk 2 (1)
3:30serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Lot
od 23:30dramat obyczajowy
Jeff wraca do domu
2:10komediodramat
Zabójca znad Green River (2-ost.)
3:45dramat kryminalny
Epic Drama
Premiera: Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
od 22:50film kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Tonący w bogactwie (8)
0:50serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Sekrety i kłamstwa (9)
1:35serial kryminalny
Nędznicy (2/6)
2:20serial kostiumowy
Komisarz Maigret: Maigret w kabarecie (2)
3:25film kryminalny
HBO
Premiera: Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?: Here Come the Dopefinds (1)
od 23:30serial dokumentalny
Maggie
0:30horror
Polowanie
2:05thriller
Aquaman
3:35film SF
HBO 2
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
od 23:45serial obyczajowy
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
0:35serial dokumentalny
Milczący las
1:20dramat kryminalny
Wielkie nieba!
3:00komedia
HBO 3
21 Jump Street
0:00komedia sensacyjna
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (6)
1:50talk-show
Wielka 2: Heads It's Me (1)
2:35serial komediowy
Barry 3: starting now (8)
3:25serial komediowy
Kino Polska
Jak pies z kotem
od 22:20komediodramat
Wielka majówka
0:35film obyczajowy
Anna i wampir
2:35film kryminalny
Polsat Film
Salt
od 23:15thriller
Ślad: Ostatni raz (108)
1:25serial kryminalny
Ślad: Faraon (109)
2:25serial kryminalny
Ślad: Uroda może zabić (45)
3:25serial kryminalny
Warner TV
Zabójcza broń 3
od 23:25film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 4
1:50horror
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (6)
3:15serial sensacyjny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 23:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
0:10mecz: Manchester City FC - Wolverhampton Wanderers FC
Basket Office
2:25magazyn koszykarski
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Legia Warszawa - Radomiak Radom
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
1:30magazyn żużlowy
Magazyn skrótów LaLiga
2:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
0:00finały boulderingu mężczyzn
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
1:00mecz finałowy
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:006. etap: Viareggio - Rapolano Terme
Eurosport 2
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Fort William
0:00zjazd mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
1:006. etap
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
3:00podsumowanie
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje mistrzostw świata
od 23:45mecz: Polska - Słowacja
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!