Program TV

ŚRODA 30.10
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3543)
18:00telenowela
Korona królów (276)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (156)
20:30telenowela
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2124)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2125)
20:10serial obyczajowy
Polsat
zdjęcieGliniarze (393)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2943)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (30)
19:30serial komediowy
Nasz nowy dom (158)
20:05reality show
TVN
Ukryta prawda (1100)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Doradca smaku (35)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (2968)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (317)
20:55teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Profilerka (7)
18:00serial kryminalny
Niesamowite tajemnice
19:00serial dokumentalny
TV 4
Septagon (69)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (602)
19:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (43)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (89)
od 16:15serial kryminalny
Medicopter 117 (18)
17:15serial przygodowy
Miodowe lata: Strajk (119)
19:00serial komediowy
Galileo (184)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Rodzinny interes 2 (73)
17:00serial obyczajowy
Nikomu ani słowa
20:00thriller
TVN 7
Sąd rodzinny (191)
od 16:15serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Głupie zabawy (1175)
17:20serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Sztabka (1176)
18:05serial fabularno-dokumentalny
Brzydula (19/55)
18:55serial komediowy
Big Brother 2 (41/78)
20:00reality show
TVP Kultura
Rysa
od 16:20dramat psychologiczny
Podróż sentymentalna
18:00film dokumentalny
Teledyski
18:55magazyn muzyczny
Janek Simon
19:25film dokumentalny
Na wschód od Hollywood: Mustang
20:30dramat obyczajowy
TVP Polonia
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Przystanek Zaolzie
18:25magazyn
Barwy szczęścia (2070)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Za marzenia 2 (9/13)
20:45serial obyczajowy
WP
Danny Trejo testuje broń (2)
17:00serial dokumentalny
Mistrzowie kabaretu 8: Jurki (3)
18:00program rozrywkowy
Medium z taksówki (5)
20:00reality show
Medium z taksówki (6)
20:30reality show

FILMOWE

ale kino+
Dlaczego jesteśmy kreatywni?
od 16:40film dokumentalny
Vera 9 (4)
18:25serial kryminalny
AXN
Sprawiedliwość ulicy
od 16:05film sensacyjny
zdjęciePrzekręt
18:05komedia sensacyjna
Zabójcze umysły 14 (9)
20:10serial kryminalny
CANAL+
Zimna wojna
od 15:40dramat obyczajowy
Szalona mamuśka
17:10thriller
Nie przegap
18:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:50chochliki telewizyjne
Zabójcze maszyny
18:55film SF
CANAL+ 1
Zimna wojna
od 16:40dramat obyczajowy
Szalona mamuśka
18:10thriller
Nie przegap
19:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
Zabójcze maszyny
19:55film SF
CANAL+ Family
Daddy Cool
od 16:05komedia
Mrówka wychodzi za mąż
17:40film krótkometrażowy
Kaczki z gęsiej paczki
18:00film animowany
Niezwyciężony
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Muzyka ciszy
od 15:45film biograficzny
Maria Magdalena
17:35dramat historyczny
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Dorwać Gunthera
20:00komedia sensacyjna
CANAL+ Seriale
Bull (7)
17:05serial kryminalny
Bull (8)
17:45serial kryminalny
Łapu-capu extra
18:30chochliki telewizyjne
Informator (6)
19:00serial sensacyjny
Zwyczajna kobieta (1)
20:00serial kryminalny
Zwyczajna kobieta (2)
20:45serial kryminalny
CBS Europa
Na rozstaju
od 16:20dramat obyczajowy
Elementary (5)
20:00serial kryminalny
HBO
Hiszpańska księżniczka (6)
od 16:40serial kostiumowy
zdjęcieMission: Impossible - Fallout
17:40film sensacyjny
Meg
20:10film SF
HBO 2
Uśmiechy smutnych mężczyzn
od 16:10komediodramat
Rok za rokiem (4/6)
17:45serial obyczajowy
Spacer po linie
18:45dramat biograficzny
HBO 3
Mewa
od 15:35komediodramat
Terminal
17:15komedia romantyczna
Mr. Robot 3 (6/10)
19:25serial kryminalny
Fargo 2 (9/10)
20:10serial kryminalny
Kino Polska
Ostatni świadek
od 16:05film sensacyjny
Kabaretowy rejs Deluxe (14)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (18)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Bernie
od 15:10komediodramat
Przesyłka specjalna
17:55komedia obyczajowa
Poirot: Sen
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Gęsia skórka
od 16:55komedia
zdjęcieParasol bezpieczeństwa
19:05komedia sensacyjna
Stopklatka TV
Wojny kontenerowe (6)
18:30serial dokumentalny
Scena śmiechu (33)
19:00program rozrywkowy
Wieczór panieński
20:00komedia romantyczna
TNT
Ścigany
od 16:30dramat sensacyjny
Przyjemniaczek
19:00komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
od 15:30magazyn ligi polskiej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
17:55mecz: CS Dinamo Bukareszt - ORLEN Wisła Płock
Basket+
19:45newsy sportowe
Premiera: Planeta Ekstraklasa (13)
20:00magazyn piłkarski
Premier League Netbusters
20:35magazyn piłkarski
Eurosport 1
Legends Live On
od 16:55magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
17:25magazyn sportowy
Igrzyska olimpijskie
17:55magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 16:00mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz: SG Flensburg-Handewitt - Barca Lassa
Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów
20:45rewanżowy mecz 1. rundy: IBB Polonia Londyn - HAOK Mladost Zagrzeb
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Polski
17:15mecz: PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: Puchar Polski
20:15mecz 2. rundy: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Totolotek Puchar Polski
od 15:00mecz 2. rundy: ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Ślepsk Malow Suwałki
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
17:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
19:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
20:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Formuła 1: Grand Prix Meksyku
od 16:55podsumowanie
Lech TV (13)
19:45magazyn piłkarski
Legia TV (13)
20:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: Mistrzostwa świata U-17 - Brazylia 2019
20:50mecz fazy grupowej: Korea Południowa - Francja

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!