Pingwiny z Madagaskaru: Dzień próby/Gorzka prawda (20)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 20: Dzień próby/Gorzka prawda

(The Penguins of Madagascar: Command Crisis/Truth Ache)

serial animowany USA 2008-2010   b.o.
W skrócie:Skipper obrywa w głowę i nie może poprowadzić pingwinów na misję. Wszyscy chcą zająć jego miejsce. Szeregowy przypadkiem wypija serum prawdy i ujawnia sekrety pingwinów całemu zoo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 11 dni
1:00 Nicktoons
piątek, 1 listopada
za 12 dni
6:35 Nicktoons

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Skipper obrywa w głowę i nie może poprowadzić pingwinów na misję. Wszyscy członkowie drużyny chcą zająć jego miejsce. Szeregowy przypadkiem wypija serum prawdy i rozpowiada sekrety pingwinów całemu zoo. Ujawnia, że szpiegują swoich sąsiadów.

Zobacz także