Program TV

NIEDZIELA 3.11
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Postaw na milion
16:05teleturniej
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Serial
17:30serial
Jaka to melodia?
18:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Rodzinka.pl (274)
16:20serial komediowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Niewysłany list
18:30film obyczajowy
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 (9)
od 15:45program rozrywkowy
Nasz nowy dom (158)
17:45reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
TVN
My Way (1/8)
18:30program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przygoda Archera
od 15:35film przygodowy
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
19:35program rozrywkowy
TV 4
Nasza klasa (17)
od 15:55program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (11)
16:30program rozrywkowy
Nasza klasa (18)
17:30program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (15)
18:00program rozrywkowy
Galileo (777)
19:00program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (350)
16:00serial obyczajowy
Detektyw Monk (12)
17:00serial kryminalny
zdjęcieDetektyw Monk (13)
18:00serial kryminalny
Detektyw Monk (14)
19:00serial kryminalny
TV Puls
Skarb narodów
od 15:15film przygodowy
Nietykalni
17:50komediodramat
TVP Polonia
Leśniczówka (103)
16:30telenowela
Leśniczówka (104)
16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1459)
17:55serial obyczajowy
Czy wiesz, że... (9)
19:15program edukacyjny

FILMOWE

ale kino+
K-Pax
od 14:10dramat psychologiczny
Romeo i Julia
16:20melodramat
Kino mówi: Potwory: Party
18:30komediodramat
AXN
zdjęcieUltraviolet 2 (4)
16:00serial kryminalny
Ultraviolet 2 (5)
17:00serial kryminalny
Hotel Transylvania 2
18:05film animowany
Ja, szpieg
19:55komedia sensacyjna
CANAL+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 14:30mecz: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
17:00mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+ Extra
19:30magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 15:30mecz: Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
18:00mecz: Arka Gdynia - Legia Warszawa
CANAL+ Family
Rodzinka z przypadku
od 15:05komedia
zdjęcieNa zawsze
16:30melodramat
Książę Czaruś
18:30film animowany
Taxi 5
19:55komedia sensacyjna
CANAL+ Film
A więc wojna
od 14:40komedia romantyczna
Nie przegap
16:15magazyn informacyjny
Kuba Guzik
16:25film przygodowy
Bella i Sebastian 3
18:15film familijny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Instynkt 2 (6)
od 15:35serial kryminalny
Instynkt 2 (7)
16:15serial kryminalny
Instynkt 2 (8)
16:55serial kryminalny
Obława (1)
17:40film kryminalny
Obława (2)
18:30film kryminalny
Obława (3)
19:20film kryminalny
HBO
Godzilla
od 15:50film SF
Player One
17:50film SF
HBO 2
Gęsia skórka 2
od 15:15komedia
A Black Lady Sketch Show (5)
18:25serial komediowy
Strzelec
18:55dramat sensacyjny
HBO 3
Zachowaj spokój
od 15:45komediodramat
Pico da Neblina (5)
17:15serial kryminalny
zdjęciePico da Neblina (6)
18:10serial kryminalny
Dolina Krzemowa 6 (1)
19:00serial komediowy
Pani Fletcher (1)
19:30serial komediowy
Kino TV
Niespodziewany ślub
od 15:00komedia
I uderzył grom
16:55film SF
Next
19:00thriller SF
Polsat Film
Eragon
16:00film fantasy
zdjęcieMaska Zorro
18:10film przygodowy
TNT
Uciekająca panna młoda
od 14:50komedia romantyczna
Wpływ księżyca
17:10komedia romantyczna
Trzech małolatów ninja
19:10film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:55mecz: Crystal Palace FC - Leicester City FC
Kącik klubowy (15)
17:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
17:25mecz: Everton FC - Tottenham Hotspur FC
Koszykówka mężczyzn: NBA
19:30mecz: Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
nSport+
Turbokozak (6)
16:00magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
16:25mecz: Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25mecz: CD Leganes - SD Eibar
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 15:00mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
18:00mecz: Calzedonia Verona - Gas Sales Piacenza

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!