Program TV

POPULARNE

TVP 1
Studio Raban
od 8:50magazyn dla młodzieży
Rodzinny ekspres
9:15magazyn religijny
Syn tej ziemi
9:45reportaż
Korona królów (229)
10:15telenowela historyczna
Korona królów (230)
10:45telenowela historyczna
Korona królów (231)
11:20telenowela historyczna
Korona królów (232)
11:50telenowela historyczna
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Kabaret w samo południe (4)
12:20program rozrywkowy
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Na Wspólnej (2881)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2882)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2883)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2884)
12:25serial obyczajowy
MasterChef Junior (1/10)
12:50program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Extra Mocne Light
10:40program rozrywkowy
Na osi (229)
11:40magazyn motoryzacyjny
Na osi (230)
12:15magazyn motoryzacyjny
TV 6
Pan Peabody i Sherman Show (17)
od 8:50serial animowany
Gryf z krainy ciemności
9:50film fantasy
Mali żołnierze
11:45film przygodowy
TV Puls
13 posterunek 2 (30)
od 8:50serial komediowy
13 posterunek 2 (31)
9:30serial komediowy
TVN 7
Big Brother (57/74)
od 8:55reality show
Big Brother (58/74)
9:55reality show
Big Brother (59/74)
10:55reality show
Ukryta prawda (343)
11:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (346)
12:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Kłusownik (1/3)
od 8:25film dla młodzieży
Teleranek: Woda (89)
9:30magazyn dla nastolatków
Baw się słowami
9:50program edukacyjny
Baw się słowami
10:00program edukacyjny
Studio Raban
10:20magazyn dla młodzieży
Polonia 24
10:50magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:05magazyn
Ojciec Mateusz 20: Ufo (253)
12:15serial kryminalny
WP
Luksusowe rezydencje (9)
9:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (9)
9:30serial dokumentalny
Przebudowy pani Bryk (1)
12:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (14)
12:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Trzy pokolenia
9:20dramat obyczajowy
Tajny dziennik
11:05dramat obyczajowy
AXN
Castle 7 (18)
od 8:55serial kryminalny
Poza czasem 2 (1/11)
11:50serial SF
Poza czasem 2 (2)
12:45serial SF
CANAL+
Gnomy rozrabiają
od 8:40film animowany
Cudowny chłopak
10:10dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
12:00serial animowany
Czarownice z Salem
12:20dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Życie na wrotkach
od 7:20komedia muzyczna
Nowa Tonacja
9:10magazyn muzyczny
Gnomy rozrabiają
9:40film animowany
Cudowny chłopak
11:10dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Potworna rodzinka
od 8:30film animowany
Zwierzęta z rezerwatu Masai Mara
10:00film dokumentalny
Supernatura (3)
10:55serial dokumentalny
Mała Wielka Stopa
11:50film animowany
CANAL+ Film
Sztuka kłamania
od 8:00komedia historyczna
Hollywood Buzz
9:30magazyn filmowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
10:00film krótkometrażowy
Miłość, szmaragd i krokodyl
10:20film przygodowy
Nie przegap
12:05magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
Skradziona córka
12:20thriller
CANAL+ Seriale
Instynkt (2)
od 8:45serial kryminalny
Gwiazdy wesela (3)
9:30serial komediowy
Gwiazdy wesela (4)
10:15serial komediowy
The Village (1)
11:00serial obyczajowy
The Village (2)
11:45serial obyczajowy
CBS Europa
Nowy świat (2-ost.)
od 7:50serial kostiumowy
Cena honoru
9:45dramat wojenny
Niesamowita podróż (1/2)
12:15film obyczajowy
HBO
Speed Racer
od 8:15film przygodowy
zdjęcieSearching
10:30thriller
Pierwsza gwiazdka
12:10film animowany
HBO 2
Księżniczka i żaba
od 7:50film animowany
Abulele
9:30film familijny
W głowie się nie mieści
11:05film animowany
Genialny klan
12:40dramat obyczajowy
HBO 3
Proza życia
od 8:40komedia
Terminal
10:25komedia romantyczna
Lepsze życie 3 (1)
12:35serial obyczajowy
Kino Polska
Sam pośród swoich
od 8:40dramat obyczajowy
Kop głębiej
10:50komediodramat
Kino TV
Pippi wśród piratów
od 7:20film przygodowy
Pippi wchodzi na pokład
9:10film familijny
W rodzinie
11:00komedia kryminalna
Syn smoka (1/2)
12:50film przygodowy
Polsat Film
Riko prawie bocian
10:35film animowany
Piotruś Pan
12:20film familijny
TNT
Utalentowany pan Ripley
od 6:55dramat kryminalny
Trader Horn
9:50film przygodowy
Rain Man
12:00dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
9:00mecz: Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
Magazyn Velux EHF
11:40magazyn sportowy
Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów
12:15mecz finałowy: Vive Tauron Kielce - MVM Veszprém KC
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 8:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Pojedynek dnia
9:30magazyn tenisowy
Game Schett and Mats
10:25magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 3. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
9:3019. etap: Treviso - San Martino di Castrozza
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 3. rundy gry pojedynczej
nSport+
Witaj w klubie: Lechia Gdańsk
od 8:40serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:15rewanżowy mecz finałowy: PGE Vive Kielce - Orlen Wisła Płock
Czarny charakter
12:25cykl reportaży
Polsat Sport Extra
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
9:003. sesja treningowa w klasie Moto3
zdjęcieMotocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
9:553. sesja treningowa w klasie MotoGP
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
10:553. sesja treningowa w klasie Moto2
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Magazyn lekkoatletyczny
12:07lekkoatletyka
Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch
12:351. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto 3

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!