Program TV

PONIEDZIAŁEK 9.11
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Kasta: Polowanie (20)
od 8:40serial paradokumentalny
Ranczo 9: Demony Kusego (112)
9:20serial obyczajowy
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2321)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (575)
12:25teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (755)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (756)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (3)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1005)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (324)
11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (51)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1189)
11:30serial paradokumentalny
Ukryta prawda (416)
12:30serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sędzia Judy (98)
9:00reality show
Sędzia Judy (99)
9:25reality show
Sędzia Judy (46)
9:55reality show
Sekrety sąsiadów (20)
10:25serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (21)
10:55serial obyczajowy
Pamiętniki z wakacji (51)
11:25serial paradokumentalny
Święty (64)
12:25serial komediowy
Wzór (49)
12:55serial kryminalny
TV 6
Galileo (598)
9:00program popularnonaukowy
Pękniesz ze śmiechu (5)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: Idol (51)
12:00serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (714)
od 8:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (715)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (716)
10:45serial paradokumentalny
Szpital (587)
11:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (21/52)
12:45serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Tego się nie wytnie
od 8:15program kulturalny
Tego się nie wytnie ekstra
9:40program kulturalny
Reżyserzy: Billy Wilder
10:00serial dokumentalny
Komediantka (4/9)
11:00serial obyczajowy
Komediantka (5/9)
12:10serial obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2282)
11:30serial obyczajowy
Turystyczna jazda
12:00magazyn
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
Stulecie Winnych 2 (19)
12:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Zaufaj mi 2 (1)
od 8:30serial sensacyjny
Zaufaj mi 2 (2)
9:40serial sensacyjny
Czy koń wie, że wygrał
10:50film dokumentalny
Ucieczka
11:35dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (10)
9:05serial kryminalny
Flash 6 (4)
10:05serial akcji
Premiera: Flash 6 (5)
10:55serial akcji
Baby Driver
11:50film sensacyjny
CANAL+ 1
Port lotniczy '77
od 8:50film katastroficzny
Król: Prolog
10:40reportaż
Bóg jest wielki, a ja malutka
11:15komedia romantyczna
Łapu-capu extra
12:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Tropicielki rodzinnych historii (6)
10:00serial dokumentalny
Kierowcy jakich mało! (1)
11:00serial dokumentalny
Kierowcy jakich mało! (2)
11:30serial dokumentalny
Sergio i Siergiej
12:10dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Twoje ręce na moich biodrach
od 8:30komedia romantyczna
Młode szpady
10:35film przygodowy
Łapu-capu
12:10chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Port lotniczy '77
od 7:50film katastroficzny
Król: Prolog
9:40reportaż
Bóg jest wielki, a ja malutka
10:15komedia romantyczna
Łapu-capu extra
11:55chochliki telewizyjne
Ikar. Legenda Mietka Kosza
12:25dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Hashtag Olympics (1)
9:00magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
9:15magazyn sportowy
Król: Prolog
9:25reportaż
Cela śmierci (1)
10:00serial kryminalny
Łapu-capu
10:50chochliki telewizyjne
Pamiętnik kierowcy Ubera (1)
10:55serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (2)
11:20serial komediowy
HBO 2
Gdzie jest Nemo?
od 7:55film animowany
Wielka (6/10)
11:45serial komediowy
Avenue 5 (6/9)
12:40serial komediowy
Kino Polska
Wszyscy moi bliscy
od 7:55dramat obyczajowy
Niedzielny poranek
12:35film dokumentalny
Polsat Film
zdjęcieKingsajz
9:00komedia
zdjęcieMarysia i Napoleon
11:20komedia kostiumowa
TNT
Doktor Quinn 4 (6)
od 8:23serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (11)
9:20serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (12)
10:17serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (13)
11:17serial obyczajowy
Domek na prerii 4 (14)
12:16serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester City FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Valencia CF - Real Madryt CF
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
od 8:3018. etap: Hipódromo de la Zarzuela - Madryt
Snooker: Turniej UK Championship w Yorku
10:30mecz finałowy: Ding Junhui - Stephen Maguire
Kolarstwo: Vuelta a Espana
12:3018. etap: Hipódromo de la Zarzuela - Madryt
nSport+
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
9:45mecz: Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Sport News+
12:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:30mecz: UD Levante - CD Alaves
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
KOTV Weekly
9:07magazyn bokserski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 8:30mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!