Ogólnotematyczne

9:40magazyn poradnikowy
10:15serial obyczajowy
11:05serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:25program informacyjny
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
11:45teleturniej
12:45serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
12:00serial fabularny
9:00program popularnonaukowy
10:00program popularnonaukowy
12:50serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:35magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial fabularno-dokumentalny
od 8:45serial obyczajowy
11:50horror

Filmowe

9:00film dokumentalny
10:00dramat społeczny
11:25blok filmów krótkometrażowych
od 8:30serial kryminalny
9:30serial kryminalny
10:25serial kryminalny
11:20serial kryminalny
12:20serial sensacyjny
od 8:15dramat obyczajowy
9:50magazyn muzyczny
10:10dramat wojenny
12:45chochliki telewizyjne
od 8:45magazyn sportowy
9:15dramat obyczajowy
10:50magazyn muzyczny
11:10dramat wojenny
9:00magazyn informacyjny
9:10chochliki telewizyjne
9:15film familijny
11:00komedia sensacyjna
12:45dramat obyczajowy
od 8:30komedia
10:05dramat obyczajowy
11:30magazyn informacyjny
11:40chochliki telewizyjne
11:45dramat obyczajowy
9:00serial kryminalny
9:50serial szpiegowski
10:45serial szpiegowski
11:45etiuda filmowa
11:55film krótkometrażowy
12:20film krótkometrażowy
12:30serial kryminalny
od 8:50film przygodowy
10:40film przygodowy
12:25film muzyczny
od 7:50film kryminalny
9:25magazyn filmowy
9:55film kostiumowy
11:25dramat obyczajowy
12:55dramat obyczajowy
od 7:35dramat obyczajowy
9:25komedia
10:45komediodramat
12:15film przygodowy
od 7:45dramat obyczajowy
9:25serial kostiumowy
11:10serial komediowy
11:35serial komediowy
12:05serial komediowy
12:30serial komediowy
od 8:00film obyczajowy
9:15film przygodowy
11:35komedia obyczajowa
od 8:35komedia romantyczna
11:15thriller SF
9:00serial obyczajowy
12:00film kostiumowy
od 7:55komedia
9:45serial komediowy
10:15serial komediowy
11:15film dokumentalny
zdjęcie
11:20musical

Sportowe

11:15magazyn sportowy
11:30mecz: Manchester United FC - Burnley FC
od 7:001. mecz finałowy fazy play-off: PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11:20mecz ćwierćfinałowy
9:00mecz finałowy: Lech Poznań - Arka Gdynia
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!