Program TV na środę 08.05.2024
POPULARNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
TVP 1
Magazyn Ekspresu Reporterów
od 1:30
Fatalna namiętność
2:35thriller
Klan (4334)
4:50telenowela
Dziedzictwo (269)
5:20serial obyczajowy
TVP 2
Show
od 23:50film sensacyjny
Komedianci debiutanci
2:10komediodramat
'Persona': Film, który ocalił Ingmara Bergmana
4:05film dokumentalny
M jak miłość (1569)
5:30serial obyczajowy
Polsat
7 sekund
od 1:25film sensacyjny
Nasz nowy dom (204)
3:35reality show
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
TVN
Dowody zbrodni 7 (7/22)
od 1:25serial kryminalny
Szpital (181)
2:20serial paradokumentalny
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
To tylko kilka dni 2 (1/6)
3:20serial dokumentalny
Nauka jazdy (5/12)
4:05program rozrywkowy
Recepta na stary dom 3 (9/14)
4:30program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (21/26)
4:55serial dokumentalny
Nauka jazdy 3 (10/13)
5:20program rozrywkowy
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (933)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (24)
od 1:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (3)
2:20program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Młodych Panów (27)
2:45program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (23)
3:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (24)
4:00serial sensacyjny
Na osi (487)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
TV 4
Love Island. Wyspa miłości (25)
od 1:00reality show
Śmierć na 1000 sposobów (5)
2:10serial dokumentalny
Interwencja
2:40magazyn reporterów
SuperLudzie Extra (23)
2:55magazyn
SuperLudzie Extra (26)
3:05magazyn
SuperLudzie: Vlodi Tafel i Joanna Mazur (2)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie: Miłosz Krawczyk i Tomasz Kowalski (3)
4:25serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (51)
3:00program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Bliźniacy (15)
3:40serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów: Szczęśliwy kupon (16)
4:10serial obyczajowy
Kochane pieniądze: Kochana mamusia (46)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6 (246)
od 1:50serial kryminalny
Szalone fabryki polskiej muzyki!: Markus P. (7)
2:55program rozrywkowy
Zobacz to!: Menu na miarę (6)
4:00program kulinarny
Menu na miarę (7)
4:35program kulinarny
Dzielnica strachu 6 (243)
5:00serial kryminalny
TVN 7
Hotel Paradise 8 (35/40)
od 1:50reality show
Nagi instynkt przetrwania (4/17)
2:40serial dokumentalny
Druga strona medalu 2: Izabela Małysz (7)
4:15talk-show
Druga strona medalu: Jacek Olszewski (6/8)
4:45talk-show
Szkoła (695)
5:15serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino mocnych wrażeń: Serpico
2:00dramat kryminalny
Nadal wracam. Portret Ryszarda Krynickiego
4:20film dokumentalny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Polacy światu
3:55cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2951)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Wielka wojna w Bieszczadach, czyli Komańcza 1914-1915
5:30cykl reportaży
WP
Kabaret na żądanie (4)
od 1:20program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret! 3: Do biegu, gotowi, start (8)
2:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (5)
3:20program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (4)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 4: Kabaret Jurki (3)
5:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
ale kino+
Covid Love
2:00film krótkometrażowy
Minuta ciszy (2)
2:15serial obyczajowy
Koniki na biegunach
3:30film dokumentalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (5)
4:05serial kryminalny
Kruk. Czorny Woron nie śpi (6-ost.)
5:00serial kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (18)
od 1:50serial sensacyjny
Rekrut 5 (8)
2:50serial kryminalny
Rekrut: FBI (8/22)
3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (2)
4:40serial kryminalny
CANAL+ 1
Ślub doskonały
od 1:10komedia romantyczna
Zawsze będę widzieć wasze twarze
2:50dramat obyczajowy
Superheroes
4:45film dokumentalny
CANAL+ Family
Małe-wielkie zmiany (6)
od 1:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (7)
2:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany (8)
2:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (1)
3:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (2)
3:50serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (3)
4:15serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (4)
4:45serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (5)
5:10serial dokumentalny
Małe-wielkie zmiany 2 (6)
5:35serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Zawsze będę widzieć wasze twarze
od 1:50dramat obyczajowy
Superheroes
3:45film dokumentalny
Aktualności filmowe+
5:20magazyn filmowy
CANAL+ Seriale
Miss '89 (7)
od 1:55serial obyczajowy
Miss '89 (8)
2:35serial obyczajowy
Wilk 2 (3)
3:15serial obyczajowy
Wilk 2 (4)
3:25serial obyczajowy
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Mamo, wróć (2/3)
od 1:55dramat obyczajowy
Mamo, wróć (3-ost.)
3:05dramat obyczajowy
Nora Roberts: W samo południe
4:15thriller
Epic Drama
Wszystkie stworzenia duże i małe 3: Edward (5)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 6: Gently pod ziemią (4)
2:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Murdoch bez granic (4)
4:25serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Została tylko nadzieja (3)
5:15serial obyczajowy
HBO 2
Stylowy romans
od 1:10komedia romantyczna
Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
2:35dramat obyczajowy
Żona na niby
4:00komedia
HBO 3
Helikopter w ogniu
od 0:15dramat wojenny
Przeklęty 2: Chapter 9: Saving my tears until it's official (3/6)
2:40serial dokumentalny
Wielkie kłamstewka 2: I Want to Know (7)
3:25serial obyczajowy
Premiera: Delirium
4:20thriller
Kino TV
Psychol
od 0:20thriller
Hostel
2:45horror
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Ali Baba
4:45filmy animowane
Bonanza: Śmierć o świcie
5:45serial obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: After (707)
2:05serial paradokumentalny
Gliniarze: W biały dzień (560)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze: Rodzeństwo (561)
4:00serial paradokumentalny
Stopklatka
Potop Redivivus
od 0:40film historyczny
Mirra
4:35etiuda filmowa
Nielegalni (2/10)
4:55serial sensacyjny
Warner TV
Zabójcza broń
od 0:05film sensacyjny
Oszukać przeznaczenie 2
2:15horror
Od dzisiaj
3:55melodramat
Kochane kłopoty (15)
5:06serial obyczajowy
SPORTOWE
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
od 1:55magazyn piłkarski
Ligue1 Review
2:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:55mecz: Ruch Chorzów - Lech Poznań
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 1:00mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Eurosport 1
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
od 1:00finały boulderingu mężczyzn
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
2:15finały wspinaczki na czas mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
3:004. etap: Acqui Terme - Andora
Igrzyska olimpijskie
5:00magazyn sportowy
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
5:30finały wspinaczki na czas mężczyzn
Eurosport 2
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 1:004. etap
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
3:00finały boulderingu kobiet
Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
4:00finały boulderingu mężczyzn
Kolarstwo: Giro d'Italia
5:004. etap
TVP Sport
Boks: Walka o pas IBO World w Shawnee
od 1:45waga lekka: Maxi Hughes - George Kambosos Jr.
Boks: Gala w Glendale
3:00podsumowanie
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!