Program TV

PIĄTEK 1.03
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Bez tożsamości 2 (25)
od 1:40serial kryminalny
Kompania X 3 (3/10)
2:30serial wojenny
zdjęcieSprawa dla reportera
3:25magazyn interwencyjny
Polsat
Chirurdzy (141)
od 1:35serial obyczajowy
Chirurdzy (142)
2:30serial obyczajowy
Tajemnice losu
3:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Odjazdowe bryki braci Collins (4)
od 1:25magazyn motoryzacyjny
Uwaga!
2:25magazyn reporterów
Moc magii
2:45interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:10magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Klub
od 1:00film erotyczny
Nieźle kliknięci bez filtra
2:30program rozrywkowy
Na osi (215)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczna pobudka
5:45program muzyczny
TV 4
Interwencja
2:05magazyn reporterów
Interwencja
2:20magazyn reporterów
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
STOP Drogówka
od 1:40magazyn policyjny
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV Puls
Żądło
od 23:50komedia kryminalna
Kuchnia na Maksa (14/20)
3:00serial komediowy
Taki jest świat 3 (99)
3:40program informacyjny
Z archiwum policji (11)
4:20serial dokumentalny
Dyżur 2 (20)
5:00serial dokumentalny
TVN 7
Moc magii
od 1:50interaktywny program rozrywkowy
Gotowe na wszystko 3 (13/23)
5:00serial obyczajowy
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn informacyjny
Służby specjalne (5-ost.)
2:35serial sensacyjny
Barwy szczęścia (1933)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (400)
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Racja stanu
5:25program publicystyczny
Focus on Poland (47)
5:55program informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
od 1:30film krótkometrażowy
Dawno temu na Śląsku
2:15etiuda filmowa
NDR
2:40film krótkometrażowy
Ucieczka
3:15film krótkometrażowy
Welcome Homo
3:40komedia
Chryzantemy
5:15film krótkometrażowy
Druciane oprawki: Sąsiedzi
5:55film krótkometrażowy
CANAL+
Ach śpij, kochanie
od 0:40film kryminalny
Na drodze
3:45film krótkometrażowy
Listy miłosne
4:10dramat psychologiczny
CANAL+ 1
Ach śpij, kochanie
od 1:40film kryminalny
Na drodze
4:45film krótkometrażowy
Listy miłosne
5:10dramat psychologiczny
CANAL+ Family
Skazany na bluesa
od 0:40dramat biograficzny
Masz na imię Justine
2:20dramat obyczajowy
Kacperiada (2)
3:55serial animowany
Kacperiada (1)
5:20serial animowany
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Skazany na bluesa
od 1:10dramat biograficzny
zdjęciePlan B
2:50komediodramat
Komornik
4:25dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
2:05magazyn filmowy
Łapu-capu extra
2:35chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (1)
3:05film krótkometrażowy
Chłopaki nie płaczą
3:25komedia kryminalna
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
CBS Europa
Wigilijny show
od 0:35komedia
Whiskey Business
2:30komediodramat
Ostatnie takie lato
4:05film obyczajowy
HBO
zdjęcieNocne życie
2:00film kryminalny
Equilibrium
4:10film SF
HBO 2
Straszny film
od 1:40horror komediowy
Straszny film 2
3:05horror komediowy
Straszny film 3
4:25horror komediowy
HBO 3
Like.Share.Follow
od 0:45horror
W potrzebie 3 (2)
2:20serial komediowy
Press (4)
2:50serial obyczajowy
Wróg publiczny
3:50dramat sensacyjny
Kino Polska
Panny z Wilka
od 0:25dramat obyczajowy
Kilka opowieści o człowieku
3:05film dokumentalny
Szczęście
3:30film dokumentalny
Wszyscy moi bliscy
3:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Nóż w wodzie
2:05dramat psychologiczny
Niania w wielkim mieście (3)
4:15serial obyczajowy
Malanowski i partnerzy (146)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka TV
Dziewczyna z szafy
od 0:35film obyczajowy
Plebania (76)
2:15serial obyczajowy
Plebania (77)
2:55serial obyczajowy
Plebania (78)
3:25serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 0:55mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
NBA Action
3:00magazyn koszykarski
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
2:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
3:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Acapulco
5:30mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Sporty walki: KSW 26
od 0:20waga średnia: Michał Materla - Jay Silva
TVP Sport
Hokej: NHL
od 1:00mecz: New York Islanders - Toronto Maple Leafs
E-sport: IEM Katowice
4:05faza finałowa - 1. dzień
Sportowy wieczór
5:10program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!