Ogólnotematyczne

od 8:55sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - eliminacje
10:55sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - finały
12:20magazyn informacyjny
12:30magazyn rolniczy
12:55program informacyjny
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
od 8:10serial fantasy
9:10serial kryminalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
9:00serial obyczajowy
10:00serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
9:00serial obyczajowy
zdjęcie
10:00program popularnonaukowy
12:55serial komediowy
od 8:00magazyn
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
od 8:55dramat obyczajowy
10:25film krótkometrażowy
11:00serial obyczajowy

Filmowe

9:00serial sensacyjny
10:00blok filmów krótkometrażowych
11:00komedia romantyczna
9:05serial sensacyjny
10:05serial sensacyjny
11:05serial przygodowy
12:05serial przygodowy
od 8:00film dokumentalny
zdjęcie
9:35dramat obyczajowy
12:40chochliki telewizyjne
9:00film dokumentalny
zdjęcie
10:35dramat obyczajowy
9:05chochliki telewizyjne
9:10komediodramat
10:55dramat obyczajowy
12:35film kostiumowy
od 8:20komedia obyczajowa
10:15komedia
11:45magazyn informacyjny
11:55chochliki telewizyjne
12:00dramat psychologiczny
od 8:45serial kryminalny
9:30serial sensacyjny
10:15serial sensacyjny
11:00serial kryminalny
12:00serial kryminalny
od 8:50serial historyczny
9:50film obyczajowy
12:55dramat obyczajowy
od 8:55dramat obyczajowy
zdjęcie
10:40dramat obyczajowy
od 7:25komedia
9:10film animowany
12:55serial obyczajowy
od 8:00dramat psychologiczny
zdjęcie
10:15komediodramat
11:45serial komediowy
12:15serial komediowy
od 8:20
9:25program rozrywkowy
10:30dramat wojenny
12:35film psychologiczny
9:00dramat historyczny
od 8:15serial sensacyjny
9:10dramat obyczajowy
11:35film sensacyjny

Sportowe

9:00mecz: Hertha Berlin BSC - 1. FSV Mainz 05
11:15magazyn sportowy
9:00sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - eliminacje
10:45program informacyjny
11:00sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn - finały
od 8:20mecz: Chrobry Głogów - PGE Vive Kielce
10:30magazyn piłki ręcznej
11:00mecz: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
od 7:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
9:10mecz: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11:10magazyn sportowy
11:40magazyn siatkarski
zdjęcie
9:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
11:10magazyn sportowy
11:40mecz: PSV Eindhoven - sc Heerenveen
9:00mecz fazy grupowej
zdjęcie
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
12:00program informacyjny
12:07mecz 1. rundy gry pojedynczej
od 7:55mecz: VfL Wolfsburg - FC Bayern Monachium
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!