Program TV

ŚRODA 24.04
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 6: Adrenalina (80)
10:35serial kryminalny
Korona królów (210)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Ból głowy (159)
11:25serial komediowy
Barwy szczęścia (2049)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (290)
12:30teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (719)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (720)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (123)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (606)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (167)
12:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
zdjęcieUkryta prawda (1031)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (920)
12:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (64)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (8)
11:25serial obyczajowy
Galileo (740)
11:55program popularnonaukowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (260)
9:00serial obyczajowy
Galileo (182)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (21)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Azor (83)
12:00serial komediowy
TVN 7
Big Brother (28/65)
od 8:50reality show
Mango
10:35telezakupy
19+ (77/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (78/165)
12:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (429)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
WP
WP Express (76)
9:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu (1)
9:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (24)
10:00program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (25)
11:00program rozrywkowy
Luksusowe rezydencje (4)
12:00serial dokumentalny
Kupmy sobie dom (4)
12:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Solaris
od 8:15dramat SF
zdjęcieVera 8 (2)
10:00serial kryminalny
Więzi
11:45film krótkometrażowy
Romantik
12:05film krótkometrażowy
Chryzantemy
12:25film krótkometrażowy
AXN
Grimm 6 (5)
od 8:15serial fantasy
Grimm 6 (6)
9:10serial fantasy
Seal Team (20)
10:05serial akcji
Seal Team (21)
11:05serial akcji
MacGyver (2)
12:00serial akcji
CANAL+
Melinda i Melinda
od 7:40komediodramat
O co biega?
9:20magazyn sportowy
Party
9:50komediodramat
CANAL+ 1
Melinda i Melinda
od 8:40komediodramat
O co biega?
10:20magazyn sportowy
Party
10:50komediodramat
CANAL+ Family
The Reagan Show
od 8:30film dokumentalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Skarby Chin - Yunnan (2)
10:00serial dokumentalny
Dzieci słońca
10:50film dokumentalny
Inna kobieta
11:45komediodramat
CANAL+ Film
Księga wielkich życzeń
od 7:40dramat obyczajowy
Zazdrość
9:15dramat obyczajowy
Aktualności filmowe+
11:05magazyn filmowy
Nie przegap
11:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:45chochliki telewizyjne
Kobieta sukcesu
11:50komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Gwiazdy wesela (1)
9:50serial komediowy
Gwiazdy wesela (2)
10:35serial komediowy
Próba niewinności (3)
11:30serial kryminalny
Próba niewinności (4)
12:15serial kryminalny
CBS Europa
Alicja (1/2)
od 7:30film SF
Alicja (2-ost.)
9:20film SF
Pieski interes
11:10komedia obyczajowa
HBO
Thor: Mroczny świat
od 8:50film przygodowy
Aniołki Charliego
10:40film sensacyjny
HBO 2
Walentynki
od 8:25komedia romantyczna
Na planie
10:25magazyn filmowy
zdjęcie1945
10:55dramat obyczajowy
Billions 2 (10/12)
12:30serial obyczajowy
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (14)
9:00serial komediowy
Constans
9:40film psychologiczny
Kilka opowieści o człowieku
11:25film dokumentalny
Szczurołap
12:15film dokumentalny
Ziemia obiecana
12:45dramat obyczajowy
Kino TV
Piękna
9:05dramat obyczajowy
Poirot: Śmierć lorda Edgware'a
11:10serial kryminalny
TNT
Willy Wonka i fabryka czekolady
od 7:50film familijny
zdjęcieBuntownik z wyboru
9:55dramat psychologiczny
Planeta małp
12:30film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Tottenham Hotspur FC - Brighton & Hove Albion FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: SD Huesca - SD Eibar
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
9:30mecz ćwierćfinałowy: MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze
Siatkówka kobiet: Liga włoska
11:45mecz półfinałowy fazy play-off: Imoco Volley Conegliano - Saugella Team Monza
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 8:30mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
11:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
12:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 8:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:30mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Cafe Futbol
9:07magazyn piłkarski
Sport flesz
10:00program informacyjny
Cafe Futbol
10:07magazyn piłkarski
Sport flesz
11:00program informacyjny
KOTV Weekly
11:07magazyn bokserski
Sport flesz
12:00program informacyjny
Sporty walki: KSW
12:07sporty walki
TVP Sport
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
od 7:40mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Włoch
9:25mecz półfinałowy: SS Lazio - AC Milan
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
11:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!