Przyjaciele 5: The One With The Ride-along (20)

Przyjaciele 5: The One With The Ride-along (20)

(Friends: The One With The Ride-along)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Pod nieobecność Rossa Rachel wchodzi do jego mieszkania. Chce pożyczyć kilka składników do margarity. Dzwoni telefon i słyszy głos byłej żony Rossa, Emily.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 26 sierpnia
za 5 dni
19:30 Comedy Central
wtorek, 27 sierpnia
za 6 dni
12:30 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Podczas nieobecności Rossa Rachel wchodzi do jego mieszkania. Chce pożyczyć kilka składników do margarity. Kiedy ma już wychodzić, dzwoni telefon i włącza się automatyczna sekretarka. Rachel słyszy nagranie byłej żony Rossa, Emily. Kobieta informuje go o zbliżającym się ślubie i zastanawia się, czy ich rozstanie było dobrym pomysłem. Kiedy Monica i Rachel zastanawiają się, co zrobić, Rachel niechcący kasuje nagraną wiadomość. Jest jednak przekonana, że Ross powinien wiedzieć o informacji zostawionej mu przez Emily, i zostaje w jego mieszkaniu, żeby mu wszystko wyjaśnić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także