Przyjaciele 5: The One Where Ross Can't Flirt (19)

Przyjaciele 5: The One Where Ross Can't Flirt (19)

(Friends: The One Where Ross Can't Flirt)

serial komediowy USA 1998-1999   b.o.
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Rossowi podoba się sympatyczna Caitlin z pizzerii, ale nie potrafi okazać jej swojego zainteresowania. Z pomocą przychodzi mu Rachel, która postanawia porozmawiać z Caitlin.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 1 czerwca
za 4 dni
20:30 Comedy Central
wtorek, 2 czerwca
za 5 dni
13:30 Comedy Central
piątek, 5 czerwca
za 8 dni
21:30 Polsat Comedy Central Extra
sobota, 6 czerwca
za 9 dni
9:00 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Rossowi podoba się Caitlin, sympatyczna dziewczyna z pizzerii. Jednak nie potrafi okazać jej swojego zainteresowania w odpowiedni sposób. Z pomocą przychodzi mu Rachel, która widząc jego nieudolność, postanawia porozmawiać z Caitlin. Stara się ją przekonać, żeby umówiła się na randkę z Rossem. Tłumaczy dziewczynie, że Ross jest bardzo fajnym facetem, choć czasami dziwnie się zachowuje. Caitlin daje się przekonać. Joey nie może doczekać się premiery odcinka nowego serialu z jego udziałem. Z tej okazji zaprasza do siebie swoją ukochaną babcię. Choć nie zna ona ani słowa po angielsku, z niecierpliwością wyczekuje sceny z udziałem wnuka. Ku ogromnemu zaskoczeniu przyjaciół, okazuje się, że scena z Joeyem została wycięta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także