Program TV

ŚRODA 24.04
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:40rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio
Bez tożsamości 2 (20)
0:30serial kryminalny
Warto rozmawiać
1:20talk-show
Polsat
Ślad (62)
22:05serial kryminalny
Pociąg z forsą
23:10film sensacyjny
Nasz nowy dom (65)
1:40reality show
TVN
Agent - Gwiazdy (9)
od 21:30reality show
Jestem legendą
22:30film SF
Uwaga!
1:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Przemiana w bestię
od 21:50thriller
Rozpustne panie domu
23:45film erotyczny
Napalone ciała
1:10film erotyczny
TV 4
Z podniesionym czołem
od 21:00dramat sensacyjny
TV 6
Niezwyciężony
0:00film sensacyjny
TV Puls
Król Artur
od 20:00film przygodowy
Pompeje
22:25film katastroficzny
TVN 7
Big Brother Nocą (23/52)
23:10reality show
zdjęcieZimowa opowieść
23:45dramat obyczajowy
TVP Kultura
Pegaz
22:00magazyn kulturalny
Zespół Krzysztofa Komedy
0:05film dokumentalny
WP
Po urodę do raju (4)
22:55serial dokumentalny
Dzieci, które zabijają (1)
23:50serial dokumentalny
Mój koszmarny tatuaż 3 (3)
0:50serial dokumentalny
Nie oglądaj się
1:45thriller

FILMOWE

ale kino+
Belfer (4)
od 21:55serial kryminalny
zdjęcieBelfer (5)
23:00serial kryminalny
Ale krótkie: Kapsuła
0:05film krótkometrażowy
Bellevue (7)
0:50serial kryminalny
Bellevue (8)
1:50serial kryminalny
AXN
Premiera: Absentia 2 (4)
22:00serial kryminalny
Porwani (1/12)
0:00serial kryminalny
The Good Doctor (3)
1:00serial obyczajowy
The Good Doctor (4)
1:55serial obyczajowy
CANAL+
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 20:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
23:00magazyn ligi polskiej
Deadpool 2
23:30film SF
Drzazgi
1:30komediodramat
CANAL+ 1
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 21:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
0:00magazyn ligi polskiej
Deadpool 2
0:30film SF
CANAL+ Family
Płacz (1)
od 21:30serial kryminalny
Nowa Tonacja
0:05magazyn muzyczny
Mrówka wychodzi za mąż (12)
0:35serial animowany
Tam i z powrotem
0:40film obyczajowy
CANAL+ Film
Zły Samarytanin
od 21:25thriller
A Ghost Story
23:15film fantasy
Materiał nieemisyjny
0:45film krótkometrażowy
Głośniej od bomb
1:00film obyczajowy
CANAL+ Seriale
Giganci (1)
od 21:40serial kryminalny
Giganci (2)
22:35serial kryminalny
Moscow Noir (7)
23:30serial kryminalny
Moscow Noir (8)
0:15serial kryminalny
Belfer 2 (6)
1:05serial kryminalny
CBS Europa
Sydney i siedmiu nieudaczników
22:45komedia romantyczna
Chicago
0:50musical
HBO
Mission: Impossible - Fallout
od 20:10film sensacyjny
zdjęcieGra o tron 8 (2/6)
22:40serial fantasy
Somalijscy piraci
23:45dramat biograficzny
Narzeczony mimo woli
1:40komedia romantyczna
HBO 2
Templariusze (4/10)
od 21:40serial historyczny
Przystań (7)
22:25serial kryminalny
Szkoła zabójców (10)
23:20serial kryminalny
HBO 3
Premiera: Fargo 3 (5)
od 21:45serial kryminalny
Dunkierka
22:50film wojenny
Arcyoszust
0:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Bejbi Blues
od 20:00dramat obyczajowy
Zagubiony czas
22:10dramat wojenny
Kino TV
Tajne przez poufne
od 21:00komedia kryminalna
Obrońca
23:00film sensacyjny
Polsat Film
Sekstaśma
23:15komedia
Kung-fu
1:15dramat psychologiczny
Stopklatka TV
Air Force One
22:05thriller
Filary Ziemi (8)
0:40serial historyczny
Huśtawka
1:50komediodramat
TNT
Underworld
od 21:00horror
Underworld: Evolution
23:30thriller SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 20:55mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
Bitwa o Anglię
23:00magazyn piłkarski
Premiera: Sport News+
23:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
23:45mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Premier League Netbusters
1:50magazyn piłkarski
Eurosport 1
Piłka nożna: Puchar Niemiec
od 20:30mecz półfinałowy: Werder Brema - FC Bayern Monachium
Watts
22:45magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 20:25mecz: CD Leganes - Athletic Bilbao
zdjęciePiłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
22:30mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
1:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 20:30mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Boks: Walka o pas WBO World w Nowym Jorku
23:00waga półśrednia: Terence Crawford - Amir Khan
Boks
1:00boks
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
od 19:45mecz: GKS Katowice - Stomil Olsztyn
Piłka nożna: Liga włoska
22:50mecz: Juventus FC - ACF Fiorentina
Boks
1:00boks
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 20:40mecz: NAC Breda - Feyenoord
Sporty walki: KSW
22:30sporty walki
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 20:40rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio
Sportowy wieczór
23:15program informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
23:50mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Puchar Włoch
1:55rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!