Program TV na jutro, środa 30.11.2022

POPULARNE

TVP 1
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 15:50mecz grupy D: Tunezja - Francja
zdjęcieJaka to melodia?
18:15teleturniej muzyczny
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
19:50mecz grupy C: Polska - Argentyna
TVP 2
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 15:50mecz grupy D: Australia - Dania
Va banque (210)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (176)
18:45serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze: Szantażystka (588)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3507)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
Ukryta prawda (1142)
od 15:05serial paradokumentalny
Ten moment (24)
16:10serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje (11)
16:45program rozrywkowy
zdjęcieUkryta prawda (1121)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wesoły ambulans (9)
od 15:50serial komediowy
Doktory (10)
16:25serial komediowy
Rozbitkowie (12)
18:05serial przygodowy
Był sobie złodziej (11)
19:00serial sensacyjny
TV Puls
Prawdziwe motywy: Miły staruszek (29)
16:00serial paradokumentalny
Prawdziwe motywy: Autostop (30)
17:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (1125)
od 15:55serial paradokumentalny
Zagadki losu (7/34)
16:55serial paradokumentalny
Opowieści małżeńskie (7/24)
17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1212)
19:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Leśniczówka (447)
16:00telenowela
Barwy szczęścia (2662)
16:30serial obyczajowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Czym żyje świat
18:45program publicystyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pensjonat nad rozlewiskiem (1)
19:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Pokój syna
od 14:30dramat obyczajowy
Pani Basia
16:10film krótkometrażowy
zdjęcieTragedia "Posejdona"
18:00film katastroficzny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 12 (8)
od 15:45serial kryminalny
Te święta
16:45dramat obyczajowy
Premiera: Chicago Med (11)
19:10serial obyczajowy
CANAL+ 1
Lennox Lewis: historia mistrza
od 15:00film dokumentalny
Bracia nie do pary
16:40komedia
Sekretny przepis na miłość
18:15komedia romantyczna
Łapu-capu
19:50chochliki telewizyjne
55 kroków
19:55dramat biograficzny
CANAL+ Family
Jakubiak w sezonie 4 (2)
od 15:35magazyn kulinarny
Kupione i co dalej? 3 (1)
16:20magazyn poradnikowy
Daleko od miasta 6 (7)
16:45serial dokumentalny
Daleko od miasta 6 (8)
17:10serial dokumentalny
CANAL+ Film
Premiera: Hollywood Buzz
17:45magazyn filmowy
Siostry
18:15dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Bracia nie do pary
od 15:40komedia
Sekretny przepis na miłość
17:15komedia romantyczna
Łapu-capu
18:50chochliki telewizyjne
55 kroków
18:55dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Pan Burmistrz 2 (3)
16:00serial komediowy
Duff i Wazowski 2 (10)
16:20serial kryminalny
Duff i Wazowski 2 (11)
17:00serial kryminalny
Duff i Wazowski 2 (12)
17:40serial kryminalny
CBS Europa
Sześcioro to już tłum
od 15:20komediodramat
Freestyle
17:10dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: 4:50 z Paddington
od 15:50film kryminalny
Agenci NCIS 11: Anonimowa (4)
17:50serial sensacyjny
Agenci NCIS 11: Oszust (5)
18:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 11: Ropa i woda (6)
19:35serial sensacyjny
HBO
Aviator
16:15dramat biograficzny
HBO 2
Pełną parą
od 15:55komedia
Lego Ninjago: Film
17:25film animowany
Czarna owca
19:10komediodramat
Kino Polska
Konsul
od 15:55komedia kryminalna
Kabaretowy rejs (117)
18:05program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (116)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Panna Marple: Nemezis
od 14:25film kryminalny
Czterej pancerni i pies (8)
16:40serial wojenny
Dama za burtą
17:40komedia
Poirot: Zagadka z Kornwalii
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Holmes i Watson
od 14:50komedia kryminalna
Bez hamulców
19:05film sensacyjny
Stopklatka
Asteroida: Wielkie uderzenie
od 15:05film katastroficzny
Łowcy okazji 4 (4)
19:00serial dokumentalny
Łowcy okazji 4 (5)
19:35serial dokumentalny
Warner TV
Everwood: Każda akcja... (1)
od 15:20serial obyczajowy
Całe szczęście
19:00komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 15:00mecz: UD Las Palmas - CD Tenerife
La Liga Legends: Roberto Carlos
17:15magazyn piłkarski
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: O co biega?
18:00magazyn sportowy
Premiera: LaLiga World
18:30magazyn piłkarski
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 15:40magazyn piłkarski
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
17:30mecz: Cellfast Wilki Krosno - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Eurosport 1
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:00mecz fazy grupowej: Łomża Industria Kielce - Elverum Handball
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:40mecz fazy grupowej: Elverum Handball - Łomża Industria Kielce
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 15:30mecz: Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:50mecz: Aluron CMC Warta Zawiercie - Berlin Recycling Volleys
Polsat Sport Extra
KOTV Classics
16:30magazyn bokserski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:50mecz: Vojvodina NS Seme Nowy Sad - Montpellier HSC VB
Polsat Sport News
Boks: Gala w Żukowie
od 15:00waga junior średnia: Evander Riviera - Kacper Salabura 10.12.2021
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
17:50mecz: VK CEZ Karlovarsko - Decospan VT Menen
TVP Sport
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
od 15:50transmisja łączona meczów grupy D: Tunezja - Francja i Australia - Dania
Piłka nożna: Mistrzostwa świata - Katar 2022
19:50transmisja łączona meczów grupy C: Polska - Argentyna i Arabia Saudyjska - Meksyk

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!