Program TV na dziś
POPULARNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
TVP 1
Wielki Tydzień: Droga Krzyżowa (3)
11:05cykl dokumentalny
Złoty chłopak (149)
14:00serial obyczajowy
Polsat
Dlaczego ja?: Kobieta dowiaduje się, że jej leżący w śpiączce mąż prowadzi podwójne życie (799)
od 10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Esteta (706)
11:40serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Zaginiony syn (1251)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (933)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (934)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (51)
14:45serial fabularno-dokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
Tele 5
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka utahraptora (8)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
14:00serial popularnonaukowy
TV 4
Trudne sprawy: Nastolatek zakochuje się w mężatce (953)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (296)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Nie będę ofiarą (481)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Rodzinne wakacje (403)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zacięta rywalizacja (404)
14:30serial paradokumentalny
TV 6
Więzienie (12)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (13)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (14)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (15)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (507)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (508)
14:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (176)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Zaginięcie (18)
12:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 14 (737)
13:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
14:00serial obyczajowy
TVN 7
Detektywi (73)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Ostatni taniec (608)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (993)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (144)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (577)
14:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Legendy opery: Joan Sutherland (9)
12:40serial dokumentalny
TVP Polonia
Lepsza połowa 2 (27)
11:45serial komediowy
M jak miłość (1777)
13:00serial obyczajowy
M jak miłość (1778)
13:45serial obyczajowy
WP
Wymazane z historii (5)
od 10:40serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (7)
11:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (9)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (17)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (18)
14:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
AXN
MacGyver 4 (3)
od 10:50serial akcji
MacGyver 4 (4)
11:45serial akcji
Carter 2 (10)
12:40serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (17)
13:35serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (18)
14:25serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry: Pomorze (11)
12:00serial dokumentalny
Polska z góry: Kaszuby (12)
12:25serial dokumentalny
Polska z góry: Pokrzydowo (13)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 2: Karkonosze (1)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Hanna Gujwan (10)
od 10:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
11:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
11:25serial komediowy
Młody The Rock 3 (2)
11:35serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Detektor (6)
13:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Władek i Halinka (7)
13:50serial komediowy
Najpiękniejsze rzeki świata (1)
14:45serial dokumentalny
CBS Europa
Powrót do Edenu (1/6)
12:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (2/6)
13:50serial obyczajowy
Powrót do Edenu (3/6)
14:50serial obyczajowy
Epic Drama
Agenci NCIS 12: Zabić posłańca (2)
od 10:55serial sensacyjny
Grantchester 5 (2)
13:50serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Szczęśliwe powroty (4)
14:50serial obyczajowy
HBO 2
Pępek świata 6: Thanksgiving VI (7)
11:35serial komediowy
Pępek świata 6: The College Tour (8)
11:55serial komediowy
HBO 3
Przyjaciele 10: The Last One (17)
od 10:25serial komediowy
Kino TV
Poirot 8: Zło, które żyje pod słońcem
od 10:40serial kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Kasa chorych (28)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu (228)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Polaka portret własny (229)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: W kamasze (109)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zrób sobie babkę (110)
13:15serial komediowy
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: Morderczy tajfun (88)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność (117)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (209)
13:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (210)
14:55serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (14)
od 10:35serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (15)
11:30serial sensacyjny
Alf 3: Obiecanki-cacanki (6)
12:25serial komediowy
Alf 3: Indyk na słomie, część 1 (7)
12:55serial komediowy
Alf 3: Indyk na słomie, cz. 2 (8)
13:25serial komediowy
Kochane kłopoty (6)
13:50serial obyczajowy
Kochane kłopoty (7)
14:50serial obyczajowy