Tu jest pięknie (10/12)

Tu jest pięknie (10/12)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Dorota Szelągowska odwiedzi góralską willę. Licząca ponad sto lat została odrestaurowana i przemieniona w butikowy hotel. Zniknęły meble z PRL-u, a miejscowi rzemieślnicy zajęli się wystrojem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska po raz kolejny uda się w podróż po Polsce, by odnaleźć fascynujące i wzbudzające zachwyt zakątki naszej ojczyzny. Prowadząca poszuka wspaniałych dzieł architektonicznych i intrygującego wzornictwa. Oprócz tego zapozna się z historią odwiedzanych miejsc, skosztuje lokalnych specjałów i porozmawia z ludźmi, którzy stoją za pięknem tutejszych atrakcji i niebanalnych wnętrz.

Dorota Szelągowska odwiedzi góralską willę. Licząca ponad sto lat została odrestaurowana i przemieniona w butikowy hotel. Zniknęły niemodne meble z PRL-u, a miejscowi rzemieślnicy zajęli się wystrojem. Wydobyto na wierzch oryginalne elementy konstrukcyjne, przygotowano dla gości strefę relaksu, saunę i ruską banię na zewnątrz. Poszczególne pokoje urządzone są w inny sposób - jest tu m.in. "Chalet", "Leśniczówka" i "Owczarnia". Całość ujmuje połączeniem tradycyjnego góralskiego stylu z wyczuciem estetyki.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także