Tu jest pięknie (8)

Tu jest pięknie (8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Dorota Szelągowska udaje się do luksusowego hotelu ukrytego w Starym Browarze, czyli poznańskim centrum handlowym. Wnętrze zachwyca nowoczesnością. W środku znaleźć można wiele dzieł sztuki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska odkrywa przed widzami niezwykłe miejsca na wymarzony wypoczynek w Polsce. Odwiedzi zapierające dech w piersiach nietuzinkowe hotele, domki na drzewie czy namioty-apartamenty na łonie natury, które zachwycają gości swoim designem, otoczeniem i wyjątkową atmosferą. W programie, oprócz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich, widzowie będą mogli dotrzeć do nieodkrytych dotąd kameralnych i nastrojowych miejsc, poznać ich inspirujących twórców i zobaczyć, gdzie naprawdę jest pięknie.

Dorota Szelągowska udaje się do luksusowego hotelu ukrytego w Starym Browarze, czyli poznańskim centrum handlowym. Zamiast klucza do pokoju wystarczy tam smartfon, a hotelowe wnętrze zachwyca nowoczesnością. W środku znaleźć można wiele dzieł sztuki oraz bar z najwyższym sufitem w Europie. To miejsce o niezwykłym, mrocznym klimacie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także