Tu jest pięknie (3/8)

Tu jest pięknie (3/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Właściciele Oczyszczalni stworzyli miejsce, gdzie każdy może zakosztować odpoczynku na łonie natury. Dorota Szelągowska odwiedzi różne pokoje w obiekcie, m.in. cnót i grzechów oraz Rozpieszczalnię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska odkrywa przed widzami niezwykłe miejsca na wymarzony wypoczynek w Polsce. Odwiedzi zapierające dech w piersiach nietuzinkowe hotele, domki na drzewie czy namioty-apartamenty na łonie natury, które zachwycają gości swoim designem, otoczeniem i wyjątkową atmosferą. W programie, oprócz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich, widzowie będą mogli dotrzeć do nieodkrytych dotąd kameralnych i nastrojowych miejsc, poznać ich inspirujących twórców i zobaczyć, gdzie naprawdę jest pięknie.

Właściciele Oczyszczalni podjęli wielkie ryzyko, uciekając od wielkomiejskiego życia. Razem stworzyli miejsce, gdzie każdy może zakosztować odpoczynku na łonie natury. Zaintrygowana ich pomysłem Dorota Szelągowska odwiedzi różne pokoje mieszczące się w obiekcie, m.in. pokój cnót i pokój grzechów. Chętnie odwiedzi też miejsce nazywane Rozpieszczalnią. Podpowie też widzom, które wnętrzarskie patenty można wykorzystać w swoim własnym domu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także