Tu jest pięknie (4/12)

Tu jest pięknie (4/12)

program rozrywkowy Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Dorota Szelągowska uda się do butikowego pensjonatu kryjącego się w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Właściciele zawsze chcieli założyć designerską szkołę gotowania położoną poza miastem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dorota Szelągowska po raz kolejny uda się w podróż po Polsce, by odnaleźć fascynujące i wzbudzające zachwyt zakątki naszej ojczyzny. Prowadząca poszuka wspaniałych dzieł architektonicznych i intrygującego wzornictwa. Oprócz tego zapozna się z historią odwiedzanych miejsc, skosztuje lokalnych specjałów i porozmawia z ludźmi, którzy stoją za pięknem tutejszych atrakcji i niebanalnych wnętrz.

Dorota Szelągowska tym razem uda się do butikowego pensjonatu kryjącego się w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Właściciele posiadłości, Bianka i Wojciech, zawsze chcieli założyć designerską szkołę gotowania położoną poza miastem. Marzenie spełnili dwa lata temu. W ich obiekcie przeprowadzane są warsztaty z szefami kuchni z różnych zakątków świata. Goście mogą też cieszyć się spokojem i nowoczesnymi butikowymi pokojami. Przede wszystkim jednak zachwyca kuchnia z dwunastoma stanowiskami do gotowania. Prowadząca nie tylko zwiedzi cały pensjonat, ale i sprawdzi swoje umiejętności kulinarne.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także