Tu jest pięknie (4/8)

Tu jest pięknie (4/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Glendoria to doskonałe miejsce dla tych, którzy nie mogą zadecydować, czy wolą wczasy na biwaku, czy w hotelu. Obiekt jest położony na skraju lasu w pobliżu jeziora. Panuje tu wiejski klimat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska odkrywa przed widzami niezwykłe miejsca na wymarzony wypoczynek w Polsce. Odwiedzi zapierające dech w piersiach nietuzinkowe hotele, domki na drzewie czy namioty-apartamenty na łonie natury, które zachwycają gości swoim designem, otoczeniem i wyjątkową atmosferą. W programie, oprócz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich, widzowie będą mogli dotrzeć do nieodkrytych dotąd kameralnych i nastrojowych miejsc, poznać ich inspirujących twórców i zobaczyć, gdzie naprawdę jest pięknie.

Glendoria to doskonałe miejsce dla tych, którzy nie mogą zadecydować, czy wolą wczasy na biwaku, czy w luksusowym hotelu ze SPA. Obiekt jest położony na skraju lasu, w pobliżu bajkowego jeziora. W tym wyjątkowym miejscu panuje wiejski klimat, a dookoła roztaczają się cudowne widoki. Właściciele Glendorii długo szukali swojego powołania, hotel to dla nich nie tylko inwestycja, ale i pasja. Dorota Szelągowska spędzi w ich leśnym SPA upojne chwile, chętnie zdradzi też kilka designerskich sztuczek.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także