Tu jest pięknie (7/8)

Tu jest pięknie (7/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Podczas odwiedzin w Mielnie wypocząć można w pięknej i klimatycznej Willi Błękit. Dorota Szelągowska brała udział w tworzeniu tego wyjątkowego miejsca, a teraz opowie widzom o wnętrzarskich trikach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Projektantka wnętrz Dorota Szelągowska odkrywa przed widzami niezwykłe miejsca na wymarzony wypoczynek w Polsce. Odwiedzi zapierające dech w piersiach nietuzinkowe hotele, domki na drzewie czy namioty-apartamenty na łonie natury, które zachwycają gości swoim designem, otoczeniem i wyjątkową atmosferą. W programie, oprócz niebanalnych rozwiązań wnętrzarskich, widzowie będą mogli dotrzeć do nieodkrytych dotąd kameralnych i nastrojowych miejsc, poznać ich inspirujących twórców i zobaczyć, gdzie naprawdę jest pięknie.

Podczas odwiedzin w Mielnie wypocząć można w pięknej i klimatycznej Willi Błękit. Dorota Szelągowska sama brata udział w tworzeniu tego wyjątkowego miejsca, a teraz opowie widzom o wnętrzarskich trikach, które przydały się w trakcie powstawania obiektu. Podzieli się również inspiracjami, które pomogły jej stworzyć ten niepowtarzalny zakątek.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także