Tatuśkowie (60)

Tatuśkowie (60)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Monika poucza Dorotę, co tylko pogarsza jej relacje z Karolem. Matylda próbuje przekupić Julkę prezentami, mimo to dziewczynka nie chce mieszkać u babci. Czarek postanawia założyć firmę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika daje Dorocie pouczenia, co tylko pogarsza jej relacje z Karolem. Matylda próbuje przekupić Julkę prezentami, mimo to dziewczynka nie chce mieszkać u babci. Liliana widzi Jarka z Matyldą i ma podejrzenia. Zostaje poproszona przez Tomasza, by była świadkiem w sprawie o opiekę nad Julką. Czarek postanawia założyć firmę. Pomaga mu w tym Teresa. Aleks uświadamia sobie, że się zakochał.

Występują (pokaż wszystkich)