x
Tatuśkowie (43)

Tatuśkowie (43)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Aleks chce pozbyć się Bartka z biura. Daje mu zadanie nie do wykonania. Władek zwierza się z małżeńskich problemów Karolowi, który sam zaczyna się zastanawiać nad sensem związku z Moniką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Sprawy w kancelarii Aleksa nabierają zaskakującego obrotu. Pocałunek Eli i Bartka jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Aleks, chcąc pozbyć się Bartka z biura, daje mu zadanie nie do wykonania. Władek przypadkowo zwierza się Karolowi z małżeńskich problemów. Po tej rozmowie Karol zaczyna się zastanawiać nad sensem związku z Moniką. Czarek marnuje znaczną kwotę z przyznanego kredytu. Tomasz nie chce dłużej ukrywać romansu z Lilianą. Pozwala jednak ukochanej zdecydować, czy chce być z nim, czy z Jarem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także