x
Tatuśkowie (48)

Tatuśkowie (48)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Monika zastaje w domu Anię, której Władek pozwolił się zatrzymać na kilka dni. Za namową Aleksa mężczyzna podejmuje niebezpieczną grę z dwiema kobietami. Czarek po raz kolejny traci pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika zastaje w domu Anię, której Władek pozwolił się zatrzymać na kilka dni. Za namową Aleksa mężczyzna podejmuje niebezpieczną grę z dwiema kobietami. Czarek, który nie nadaje się na kelnera, po raz kolejny traci pracę. Po kłótni z Pauliną udaje się do Teresy. W przedszkolu planowany jest bal przebierańców, w którym mają wziąć udział także rodzice. Tomasz, który nie chce spotkać się z Lilianą, zmuszony jest pogodzić się z Matyldą. Monika na treningu Filipa spotyka Karola.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także