x
Tatuśkowie (46)

Tatuśkowie (46)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Rodzinie Liliany grozi bankructwo. Jarkowi udaje się odzyskać cześć długu ojca kobiety. Liliana dochodzi do wniosku, że nie może go teraz zostawić. Za sprawą Pauliny Czarek ma kłopoty w pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Rodzinie Liliany grozi bankructwo. Jarkowi udaje się odzyskać cześć długu ojca kobiety. Liliana czuje się zobowiązania i dochodzi do wniosku, że nie może go teraz zostawić. Teresa jest zmęczona obecnością Moniki w swoim domu. Ich relacje stają się coraz bardziej napięte. Czarek, pod wpływem Pauliny, wplątuje się w bardzo poważne kłopoty w pracy. Władek unosi się dumą i odmawia przyjęcia pomocy finansowej od Moniki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także