x
Tatuśkowie (39)

Tatuśkowie (39)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Karol wzbudza w Monice coraz większe emocje. Teresa ma ochotę spędzić noc z Olafem. Paulina chce od Czarka zaświadczenia o zarobkach, które muszą dostarczyć do banku. Partner fałszuje dokument.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Karol wzbudza w Monice coraz większe emocje. Teresa ma ochotę spędzić noc z Olafem. Mężczyzna tłumaczy, że jest w celibacie z powodu fazy księżyca. Paulina chce od Czarka zaświadczenia o zarobkach, które muszą dostarczyć do banku. Partner fałszuje papier, nie chce się bowiem przyznać, że kłamał jej o premiach i podwyżce. Aleks żąda od Eli wyznania miłości. Dziewczyna niespodziewanie oznajmia, że kogoś ma. Tomasz tęskni za Lilianą i chce odnowić z nią relacje. Na przeszkodzie staje mu matka ukochanej, która przyjeżdża do niego z niezapowiedzianą wizytą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także