x
Tatuśkowie (42)

Tatuśkowie (42)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Czarek zagłębia się w sprawy kredytowe. Władek chce ocieplić relacje z Moniką i zaprasza ją na kolację. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Ela dąży do pozbycia się Bartka z kancelarii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 3 października
pojutrze
3:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Czarek zagłębia się w sprawy kredytowe, ale wymagania jego córek i Pauliny go dołują. Władek chce ocieplić relacje z Moniką i zaprasza ją na kolację. Sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Matka Liliany domyśla się prawdy o romansie córki, jednak ta wszystkiemu zaprzecza. Ela dąży do pozbycia się Bartka z kancelarii, a Aleks nadal nie chce się przyznać, że coś do niej czuje. Ela, po kłótni z Aleksem, postanawia dać Bartkowi szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także