x

Tatuśkowie (41)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Liliana z powodu zauroczenia Tomaszem brnie w kłamstwa przed Teresą i swoją matką. Romans Moniki jest źle widziany w jej pracy. Zaniepokojony zachowaniem kobiety Igor ostrzega Władka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Liliana z powodu zauroczenia Tomaszem brnie w kłamstwa przed Teresą i swoją matką. Romans Moniki jest źle widziany w jej pracy. Zaniepokojony zachowaniem kobiety Igor ostrzega Władka. Bartek po rozmowie z Aleksem dochodzi do wniosku, że Ela jest w nim zakochana. Doprowadza to do niezręcznej sytuacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także