x
Tatuśkowie (36)

Tatuśkowie (36)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Monika jest w oszołomiona tym, że Karol będzie trenował jej syna. Teresa po nieudanej randce poznaje Olafa, pasjonata ezoteryki i świetnego masażystę. Po schwytaniu truciciela Jaro zostaje bohaterem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Monika jest w oszołomiona tym, że jej syna będzie trenował Karol. Teresa po pierwszej nieudanej randce poznaje Olafa, pasjonata ezoteryki i świetnego masażystę. Po schwytaniu truciciela Jaro wychodzi na bohatera. Tomasz przeprasza go za swoje podejrzenia, ale mężczyzna wykorzystuje tę sytuację, by zdyskredytować go w oczach Liliany. Sprawa świerzbu jeszcze ciąży Aleksowi. Pielęgniarka z przychodni robi mu złośliwy żart i każe sporządzić listę kochanek. W ten sposób Ela dowiaduje się szokującej rzeczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także