x
Tatuśkowie (50)

Tatuśkowie (50)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Po bójce w przedszkolu Teresa nakazuje Lilianie rozwiązać problem Jara oraz Tomasza. Monika z Władkiem oddalają się od siebie coraz bardziej, choć mieszkają znowu pod jednym dachem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Po bójce w przedszkolu Teresa nakazuje Lilianie rozwiązać problem Jara i Tomasza, którzy dostają zakaz wstępu na teren przedszkola. Dziewczyna wyznaje Jarowi, że kocha Tomasza, ale ten nie chce słuchać i oświadcza, że wszystko jej wybacza. Tymczasem z Matyldą poprzysięgają sobie zniszczenie Tomasza. Monika z Władkiem oddalają się od siebie coraz bardziej, choć mieszkają znowu pod jednym dachem. Kobieta jest świadkiem sceny, która utwierdza ją w przekonaniu, że Władek ma romans z Anią. Z kolei Paulina podejrzewa Czarka o zdradę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także