x
Tatuśkowie (38)

Tatuśkowie (38)

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz, Philippe Tłokiński
W skrócie:Władek daje się wciągnąć w szermierkę. Uważa, że Karol jest świetnym trenerem. Instruktor dowiaduje się, że Władek i Monika są małżeństwem. Tomasz cierpi po odrzuceniu przez Lilianę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 28 września
jutro
3:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Pozornie dzieli ich mnóstwo rzeczy - temperament, wykonywana praca, podejście do życia. Łączy - wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków i to, że każdy z nich jest ojcem, chociaż nie każdy o tym wiedział... Wydawać by się mogło, że najbardziej szalone lata mają już za sobą, jednak dopiero teraz czeka ich prawdziwy życiowy rollercoaster - a to wszystko za sprawą dzieci, żon i partnerek. Czterej ojcowie: zabójczo przystojny prawnik Aleks (Marcin Rogacewicz), zabawny i momentami wybuchowy właściciel pizzerii Władek (Bartek Kasprzykowski), zapracowany pantoflarz Czarek (Kacper Kuszewski), nieśmiały romantyk Tomasz (Philippe Tłokiński) codziennie stają do nierównej walki z trudami życia. Cztery zupełnie różne charaktery i odmienne spojrzenia na życie. W kryzysowych sytuacjach łączą jednak siły i stawiają czoła wyzwaniom, a to zazwyczaj wyzwala lawinę zabawnych i nieprzewidywalnych zdarzeń.

W tym odcinku

Władek daje się wciągnąć w szermierkę. Zachęca Filipa do tego sportu, uważa też, że Karol jest świetnym trenerem. Instruktor dowiaduje się, że Władek i Monika są małżeństwem. Jest tym zaskoczony. Tomasz cierpi po odrzuceniu przez Lilianę. Tymczasem Julka wygaduje się w przedszkolu matce Liliany, że ta była częstym gościem w ich domu. Zofia podejrzewa córkę o romans z Tomaszem. Paulina boi się, by nie wyszedł na jaw jej dawny romans z Aleksem. Nie chce, by Czarek się o tym dowiedział.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także