x
Świat według Kiepskich: Lady Strzygoń (584)

Świat według Kiepskich

sezon 26 odc. 584: Lady Strzygoń

serial komediowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Bartosz Żukowski, Barbara Mularczyk
Reżyseria:Okił Khamidow, Patrick Yoka, Adek Drabiński
W skrócie:Zofia i Oskar wyjeżdżają do Anglii na zaproszenie swojej krewnej - wywodzącej się z arystokracji lady Doe. Wszyscy mieszkańcy kamienicy są pod wrażeniem. Ta koligacja nie imponuje tylko Ferdkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bijący rekordy oglądalności serial zyskał w naszym kraju status kultowego. Oprócz ulubieńców publiczności, Andrzeja Grabowskiego czy Bartka Żukowskiego, na planie gościła plejada znanych polskich aktorów oraz muzyków: Artur Barciś, Zbigniew Buczkowski, Adam Ferency, Katarzyna Figura, Robert Gonera, Wojciech Jagielski, Krzysztof Krawczyk, Joanna Kurowska czy Witold Pyrkosz. Serial zdobył też prestiżowe wyróżnienia: Telekamerę w 2001 i 2002 roku, Nagrodę Publiczności na II Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz Świry - nagrodę na najlepszą produkcję telewizyjną 2002 roku.

W tym odcinku

Zofia i Oskar wyjeżdżają do Anglii na zaproszenie swojej krewnej - wywodzącej się z brytyjskiej arystokracji Lady Doe. Wszyscy mieszkańcy kamienicy są pod wrażeniem. Ta koligacja nie imponuje tylko Ferdkowi. Mężczyzna jest pewien, że sąsiedzi kłamią na temat swoich arystokratycznych krewnych. Nie daje się przekonać nawet wtedy, gdy Zofia i Oskar wracają do kamienicy jako lordowie i zaczynają wprowadzać nowe porządki. Kiepski postanawia zdemaskować uzurpatorów.

Twórcy (pokaż wszystkich)