Świat według Kiepskich: Taka piosenka (447)

Świat według Kiepskich

sezon 17 odc. 447: Taka piosenka

6.6/10
serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kiepski słyszy romantyczny śpiew. Okazuje się, że to Paździochowie wyznają sobie miłość. Ferdek i Halina postanawiają zbadać, skąd ten nagły przypływ uczuć u wiecznie skłóconych sąsiadów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego żony Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka) oraz ich dzieci Waldka (Bartosz Żukowski) i Marioli (Barbara Mularczyk), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 będą przeżywać kolejne problemy. Halinkę będą dręczyć koszmary, które naprowadzą ją na trop brutalnej zbrodni sprzed lat. Ferdek również przeżyje ciężkie chwile z powodu wódki, którą żona przyniesie od wdzięcznego pacjenta i zapowie, że butelka jest przeznaczona na wyjątkową okazję. Kiepskich odwiedzi również tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci zaczną marzyć o karierze w mediach. Tymczasem ich sąsiedzi Helena i Marian Paździochowie przypadkowo ujawnią swój talent wokalny. Natomiast Boczek spróbuje wprowadzić w życie szereg swoich śmiałych pomysłów.

W tym odcinku

Ferdek słyszy romantyczny śpiew. Okazuje się, że dźwięk dobiega z mieszkania Paździochów, a jego autorami są Marian i Helena. W ten sposób sąsiedzi Kiepskich wyznają sobie miłość. Ferdek i Halina są wyraźnie tym zaskoczeni. Na co dzień bowiem Paździochowie są dla siebie wyjątkowo niemili, żeby nie powiedzieć, że okazują sobie wrogość, a wręcz nienawiść. Zastanawiają się więc, skąd u sąsiadów ten nagły przypływ uczuć. Kiepscy postanawiają zbadać muzyczną zagadkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także