Świat według Kiepskich: Głupi Piotruś (446)

Świat według Kiepskich

sezon 17 odc. 446: Głupi Piotruś

6.6/10
serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:W mieszkaniu Kiepskich zjawia się nieznajomy. Twierdzi, że jest redaktorem z telewizji i proponuje rodzinie udział w programie rozrywkowym. Kiepscy zaczynają marzyć o karierze w mediach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego żony Haliny (Marzena Kipiel-Sztuka) oraz ich dzieci Waldka (Bartosz Żukowski) i Marioli (Barbara Mularczyk), a także sąsiadów: Mariana (Ryszard Kotys) i Heleny (Renata Pałys) Paździochów oraz Arnolda Boczka (Dariusz Gnatowski). Mieszkańcy kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 będą przeżywać kolejne problemy. Halinkę będą dręczyć koszmary, które naprowadzą ją na trop brutalnej zbrodni sprzed lat. Ferdek również przeżyje ciężkie chwile z powodu wódki, którą żona przyniesie od wdzięcznego pacjenta i zapowie, że butelka jest przeznaczona na wyjątkową okazję. Kiepskich odwiedzi również tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci zaczną marzyć o karierze w mediach. Tymczasem ich sąsiedzi Helena i Marian Paździochowie przypadkowo ujawnią swój talent wokalny. Natomiast Boczek spróbuje wprowadzić w życie szereg swoich śmiałych pomysłów.

W tym odcinku

Pewnej nocy w mieszkaniu Kiepskich zjawia się tajemniczy nieznajomy. Gość twierdzi, że jest redaktorem z telewizji. Proponuje Ferdkowi i jego rodzinie udział w programie rozrywkowym. Po krótkiej naradzie Kiepscy zgadzają się wystąpić przed kamerami. Wkrótce zaczynają marzyć o karierze w mediach. Tymczasem Arnold Boczek twierdzi, że gość, który ich odwiedził, to człowiek niespełna rozumu, nazywany Głupim Piotrusiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także