Pingwiny z Madagaskaru 2: Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle (19)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 19: Operacja: Dobry uczynek/Chrupki w pudle

(The Penguins of Madagascar: Operation: Good Deed/When the Chips Are Down)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny postanawiają czynić dobro. Okazuje się to trudniejsze niż sądziły. Mort i Szeregowy próbują dostać serochrupki z maszyny w zoo. W wyniku komplikacji sami zostają wciągnięci do jej wnętrza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 1 listopada
za 3 dni
3:05 Nicktoons
środa, 11 listopada
za 13 dni
9:00 Nickelodeon (z napisami)

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny postanawiają zacząć robić dobre uczynki. Okazuje się to trudniejsze niż sądziły. Tymczasem Mort i Szeregowy próbują dostać serochrupki z maszyny w zoo. W wyniku komplikacji sami zostają wciągnięci do jej wnętrza.

Zobacz także