Pingwiny z Madagaskaru 2: Za słodko/Królem być (22)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 22: Za słodko/Królem być

(The Penguins of Madagascar: Cute-astrophe/King Julien for a Day)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Szeregowy odkrywa w sobie pokłady uroku, dzięki którym pingwiny są w stanie pokonać każdego przeciwnika. Zwierzęta w zoo decydują, że król Julian ma się zamienić miejscami ze Skipperem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 7 sierpnia
jutro
6:40 Nicktoons
piątek, 7 sierpnia
jutro
17:45 TV Puls 2

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Szeregowy odkrywa w sobie ogromne pokłady uroku, dzięki którym pingwiny są w stanie pokonać nawet najpotężniejszego przeciwnika. Zwierzęta w zoo decydują, że Król Julian ma na jeden dzień zamienić się miejscami ze Skipperem.

Zobacz także