Ojciec Mateusz: Córeczka (298)

Ojciec Mateusz

sezon 23 odc. 298: Córeczka

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Maurycy Popiel, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:W hali sportowej dochodzi do scysji między Dominiką i Filipem, czego świadkami są Mateusz i Natalia. Wkrótce chłopak spotyka w dyskotece ukochaną całującą się z Rafałem. Mówi o tym partnerce rywala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Podczas treningu w hali sportowej Natalia i Mateusz są świadkami scysji między zakochanymi. Filip Ochojski (Maurycy Popiel) czule wita się ze swoją dziewczyną, Dominiką (Oliwia Bosowska), lecz ona go odtrąca. Mówi, że ich związek nie ma przyszłości, gdyż dla chłopaka ważniejszy jest sport, po czym wychodzi. Filipowi udaje się ją namierzyć w dyskotece. Natychmiast tam jedzie. Na miejscu zastaje ukochaną całującą się z Rafałem (Marcin Urbanke). Postanawia poinformować o tym partnerkę konkurenta, Lenę (Kinga Jasik). Jej zjawienie się doprowadza do awantury. Na plebanii Natalia pokazuje księdzu zdjęcia Zosi z tego samego klubu. W tle widać Dominikę w objęciach Rafała. Basia i Nocul są zaniepokojeni nowym chłopakiem córki, hiphopowcem z licznymi tatuażami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także