x
Ojciec Mateusz 22: Chrzestny (287)

Ojciec Mateusz 22: Chrzestny (287)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Alżbeta Lenska, Piotr Polk, Ewa Konstancja Bułhak
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Julek przedstawia swoją ukochaną matce. Po spotkaniu wychodzi z domu i ślad po nim się urywa. Kilka godzin później w lesie zostają znalezione jego zwłoki. Obok ciała Marczak dostrzega żeton z kasyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Julek przedstawia swoją ukochaną Patrycję matce. Po spotkaniu mężczyzna wychodzi z domu i ślad po nim się urywa. Jego partnerka wraz z księdzem zgłasza zaginięcie na policji. Kilka godzin później w lesie zostają znalezione zwłoki mężczyzny z wbitym w serce nożem. Obok ciała Marczak znajduje żeton z kasyna. Paruzel zabezpiecza ślady samochodu. W trakcie składania zeznań Patrycja dowiaduje się, że Julek ją oszukiwał i nie jest handlowcem. Wkrótce do komendy trafia niedoszła samobójczyni, która twierdzi, ze jej chłopak Julek ją zdradzał. Policjanci podejmują trop, równocześnie ksiądz Mateusz bada sprawę. Gibalscy ustalają z proboszczem termin chrztu Kacpra i Franciszka. W dniu uroczystości dochodzi do skandalu - przyszły ojciec chrzestny bliźniaków, wujek Rysio, zjawia się kompletnie pijany. W ostatniej chwili udaje się znaleźć kogoś innego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także