Ojciec Mateusz 22: Okup (283)

Ojciec Mateusz 22: Okup (283)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Kinga Preis
W skrócie:Viola Kostrzewska zwierza się Mateuszowi, że męczy ją bycie żoną milionera. Kiedy następnego dnia podwozi córkę do szkoły, dziewczynka zostaje porwana. Zgłoszenie odbiera Gibalski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 listopada
pojutrze
0:10 TVP Seriale
sobota, 16 listopada
pojutrze
19:20 TVP Seriale
niedziela, 17 listopada
za 3 dni
19:15 TVP HD
niedziela, 24 listopada
za 10 dni
18:20 TVP HD

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Podczas spaceru po luksusowym osiedlu Viola Kostrzewska zwierza się Mateuszowi, że męczy ją bycie żoną milionera. Chciałaby otworzyć restaurację, lecz kucharz niedawno zrezygnował. Ksiądz obiecuje, że postara się jej pomóc. Rankiem Viola wiezie Ludwikę do szkoły. Nie jest świadoma obecności podążającego za nią vana. Kiedy wraz z córką wysiada z samochodu, jeden z mężczyzn ją zagaduje, a drugi porywa dziewczynkę. Zgłoszenie o uprowadzeniu dziecka odbiera Gibalski. Tymczasem w komisariacie zjawia się Izabela, która twierdzi, że została okradziona. Nocul spisuje zeznanie. Rozmówczyni cały czas prawi mu komplementy. W końcu prosi go o numer kontaktowy. Wieczorem Basia zagląda do telefonu Mietka. Jest zdezorientowana, kiedy widzi czułe wiadomości od Izabeli.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także