Ojciec Mateusz 22: Przesyłka (279)

Ojciec Mateusz 22: Przesyłka (279)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Kinga Preis
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Babcia Lucyna odbiera przesyłkę kurierską i nieświadomie zażywa znalezione w niej dopalacze. Zostaje przewieziona do szpitala. Policjanci zabezpieczają paczkę. Gibalski ma problemy małżeńskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Babcia odbiera od kuriera przesyłkę, która przyszła do Natalii z Anglii. Otwiera pakunek i zjada odkryte tam drażetki. Wkrótce zostaje znaleziona przez gospodynię i Emilkę w stanie nienaturalnego pobudzenia. Okazuje się, że połknęła dopalacze. Lucyna zostaje przewieziona do szpitala. Policjanci zabezpieczają paczkę. Natalia rozmawia ze sklepową Danutą (Ewa Gorzelak), która jakiś czas temu prosiła gosposię o możliwość przyjęcia przesyłki na jej adres. Kobieta twierdzi, że nic nie kazała nadawać. Niebawem podobnie niebezpieczna paczka z zagranicy przychodzi do pani Stanisławy (Maria Szadkowska). Tymczasem Gibalski ma problemy małżeńskie. Nie może się dogadać z żoną co do opieki nad bliźniakami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)