Ojciec Mateusz 22: Lepsza przyszłość (280)

Ojciec Mateusz 22: Lepsza przyszłość (280)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
Reżyseria:Artur Żmijewski
W skrócie:Proboszcz spotyka trzęsącego się z zimna 16-letniego Piotrka. Nocul i Dziubak mają zabrać chłopca do ośrodka pomocy społecznej. Niespodziewanie zjawia się Alina. Twierdzi, że to jej zaginiony syn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 1 lutego
pojutrze
23:25 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 2 lutego
za 3 dni
19:35 TVP Seriale (z napisami)
piątek, 3 lutego
za 4 dni
14:40 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 6 lutego
za 7 dni
13:40 TVP Seriale (z napisami)
sobota, 11 lutego
za 12 dni
13:30 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Proboszcz spotyka pod kościołem trzęsącego się z zimna szesnastoletniego Piotrka. Zabiera go na plebanię. Natalia daje chłopcu jeść i sugeruje, by powiadomić policję. Na wezwanie przyjeżdżają Nocul i Dziubak, którzy mają zabrać Piotrka do ośrodka pomocy społecznej. Niespodziewanie zjawia się Alina, twierdząc, że to jej zaginiony przed dziesięciu laty syn. Chłopiec wraca do swojego domu, gdzie spędza czas z matką. W pewnym momencie na widok kobiety zauważonej w telewizji dostaje ataku paniki. Okazuje się, że jego histerię wywołała Renata Malec (Małgorzata Bogdańska). Kobieta prowadzi fundację zajmującą się adopcją dzieci. Po pracy policjanci szykują dla Dziubaka urodzinowy prezent. Matka funkcjonariusza również planuje uczcić święto jedynaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także