Ojciec Mateusz 21: Reguły gry (267)

Ojciec Mateusz 21: Reguły gry (267)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Piotr Machalica, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Robert już pierwszego dnia pracy w sortowni paczek otrzymuje zaliczkę od szefa. Przegrywa dwa tysiące złotych na automatach. Wkrótce właściciel lokalu z maszynami do gry zostaje znaleziony martwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Robert (Alan Andersz) już pierwszego dnia pracy w sortowni paczek otrzymuje zaliczkę od szefa. Matka chłopaka wyprosiła u jego pracodawcy pieniądze na ratę dla komornika i zakup nowych butów. Robert nie wraca jednak do domu, a skuszony przez Kasiaka (Paweł Kleszcz) - właściciela automatów do gier - poddaje się hazardowi. Młodzieniec przegrywa dwa tysiące złotych i prosi o kolejną pożyczkę. Gdy Kasiak mu odmawia, wręcza wierzycielowi swoje nowe buty. Rano matka Roberta żali się proboszczowi na syna, z którym od wczoraj nie ma żadnego kontaktu. Tymczasem Możejko otrzymuje wezwanie do kawiarni Monaco. Na miejscu zastaje zwłoki właściciela Kasiaka i odkrywa pokój z nielegalnymi maszynami. Ciało denata znalazła nowo zatrudniona sprzątaczka, Wiesia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także