Ojciec Mateusz 21: Bez wyjścia (265)

Ojciec Mateusz 21: Bez wyjścia (265)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Piotr Polk, Jakub Wesołowski, Michał Piela
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Państwo Gałeccy obawiają się o swoje życie. Podejrzewają, że nękają ich ludzie z firmy windykacyjnej. Podczas spotkania w restauracji Gałecki znika. W lokalu zjawia się wezwany Możejko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 17 sierpnia
pojutrze
9:00 TVP HD (z napisami)

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Małżeństwo antykwariuszy, Magda (Aleksandra Nieśpielak) i Grzegorz (Dariusz Kordek) Gałeccy, obawia się o swoje życie. Przed ich domem stoi tajemniczy samochód. Para od pewnego czasu jest nękana przez ludzi z firmy windykacyjnej. Tymczasem Wojtek zaprasza Ewę na kolację do restauracji. Kobylicka przypuszcza, że partner chce uczcić rocznicę poznania. Na miejscu okazuje się, że kobieta jest w błędzie. Przy sąsiednim stoliku siadają Gałeccy. Niebawem Magdę niepokoi długa nieobecność męża. Grzegorz poszedł na chwilę do toalety, lecz ten moment znacząco się przedłuża. Partnerka szuka go, a w korytarzu prowadzącym do toalety zauważa ślady krwi. Do restauracji przybywa wezwany Możejko. Gałecka informuje funkcjonariusza, że ona i mąż są dręczeni przez windykatorów z firmy Finalis. Orest zleca podwładnym przejrzenie monitoringu z miejsca zdarzenia. Na nagraniu widać tajemnicze auto z dwoma osobami w środku i grupę japońskich turystów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także