×
Ojciec Mateusz 21: Akcja (268)

Ojciec Mateusz 21: Akcja (268)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Alżbeta Lenska, Piotr Polk, Jacek Koman
Reżyseria:Filip Zylber
W skrócie:Agata zaczyna rodzić. Gibalski szybko zawozi żonę do szpitala i widząc, że poród może potrwać dłużej niż zakładał, udaje się do sądu. Tymczasem Marczak i Nocul transportują do sądu gangstera Wasia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 lipca
jutro
16:30 TVP Kobieta (z napisami)

Opis

Kontynuacja losów sandomierskiego proboszcza (Artur Żmijewski), który z wrodzonym zmysłem detektywistycznym podejmuje się rozwikłania zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Agata zaczyna rodzić. Gibalski szybko zawozi żonę do szpitala i widząc, że poród może potrwać dłużej niż zakładał, udaje się do sądu. Tymczasem Marczak i Nocul transportują gangstera Wasia (Jacek Koman). Gdy podejrzany o rozboje przestępca pojawia się na sali rozpraw, nie przyznaje się do winy, twierdząc, że jest uczciwym hodowcą papryki. Gibalski dociera na miejsce. Widzi, jak koledzy odprowadzają więźnia. Nagle w budynku słychać huki i wystrzały. Ogłuszony Nocul rani się w głowę i traci przytomność. Po chwili okazuje się, że Mały (Jakub Gola) i Chudy (Bartosz Fabisiak) zorganizowali akcję odbicia swojego szefa, Wasia. Gibalski rzuca się w pogoń za rozpędzoną furgonetką. Świadkami zdarzenia są Natalia i Mateusz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)