Komisarz Alex 10: Śmiertelne złoto (120)

Komisarz Alex 10: Śmiertelne złoto (120)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Leszek Zduń, Ireneusz Czop, Wojciech Brzeziński
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:W centrum Łodzi zostaje zastrzelony w swoim samochodzie mężczyzna. Policja podejrzewa, że padł ofiarą mafijnych porachunków. Funkcjonariusze ustalają, że denat był dobrze sytuowanym emerytem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W centrum Łodzi zostaje zastrzelony w swoim samochodzie mężczyzna. Policja podejrzewa, że padł ofiarą mafijnych porachunków. Funkcjonariusze udają się do mieszkania zmarłego. Po przeszukaniu go, ustalają, że denat był samotnym, dobrze sytuowanym emerytem. Nie potrafią jednak ustalić, jakie jest źródło jego majątku. Zastanawia ich także historia w przeglądarce internetowej komputera należącego do mężczyzny. Wynika z niej, że zgłębiał informacje o działaniach poszukiwaczy złota i śledził ceny tego kruszcu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)