Komisarz Alex 10: Kwestia zaufania (120)

Komisarz Alex 10: Kwestia zaufania (120)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Zbigniew Suszyński, Janusz Chabior
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Komendant Mędrzak po nocy spędzonej w mieszkaniu Barbary nad ranem znajduje ją martwą. Dla Górskiego śledztwo staje się wielkim wyzwaniem, gdyż nie może wykluczyć swojego szefa z kręgu podejrzanych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Komendant Mędrzak po nocy spędzonej w mieszkaniu Barbary nad ranem znajduje ją martwą. Dla Górskiego śledztwo staje się wielkim wyzwaniem, ponieważ nie może wykluczyć swojego szefa z kręgu podejrzanych. Ślady znalezione przy ofierze należą do komendanta. Wszystko wskazuje na to, że w mieszkaniu nikt poza nim i Barbarą się nie znajdował. Na dodatek podejrzewał on ukochaną o zdradę. Górski sądzi, że mordercą jest ktoś inny. Nie ma jednak żadnych dowodów, by przekonać prokuratora, który daje mu jedynie dobę na znalezienie prawdziwego zabójcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także