x
Komisarz Alex 10: Trzeci człowiek (130)

Komisarz Alex 10: Trzeci człowiek (130)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Zuzanna Zielińska, Janusz Chabior
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Snajper ukryty na dachu zabija w centrum miasta dwóch mężczyzn i kobietę. Kamera monitoringu zarejestrowała na miejscu zbrodni dawnego przyjaciela Górskiego z policyjnego szkolenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Snajper ukryty na dachu zabija w centrum miasta dwóch mężczyzn i kobietę. Kamera ulicznego monitoringu zarejestrowała na miejscu zbrodni dawnego przyjaciela Górskiego z policyjnego szkolenia, Dominika. Komisarz odnajduje znajomego, śledząc jego ciężarną żonę i córkę. Dominik odmawia wyjaśnień dotyczących potrójnego zabójstwa. Potwierdza jednak, że to właśnie on miał być jedną z ofiar snajpera. Marta ustala, że przyjaciel komisarza pracował dla Kwarca, szefa firmy detektywistyczno-ochroniarskiej. Górski próbuje zdobyć od niego cenne informacje. Kwarc twierdzi, że pomaga służbom w walce z międzynarodowym gangiem, a ofiary snajpera to zemsta gangsterów. Wkrótce Górski poznaje prawdziwe oblicze szefa Dominika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także