Komisarz Alex 10: Duże małe zło (119)

Komisarz Alex 10: Duże małe zło (119)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Paweł Deląg, Ireneusz Czop, Ilona Ostrowska
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Małgorzata, sekretarka w firmie deweloperskiej, ma romans z żonatym szefem Andrzejem Styczyńskim. Gdy z radością wyjawia mu, że jest z nim w ciąży, ten uderza ją mocno. Incydent ma tragiczny finał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Małgorzata Kalicka, niespełna 30-letnia sekretarka w firmie deweloperskiej, ma romans z dużo od siebie starszym szefem Andrzejem Styczyńskim, który jest żonaty. Gdy z radością wyjawia mu, że jest z nim w ciąży, ten uderza ją mocno. Podczas upadku dziewczyna niefortunnie uderza się w skroń i umiera. Mroczny sekret Styczyńskiego przypadkowo poznaje bezrobotny Marcin Kosmala i zaczyna go szantażować. Nie jest jednak świadomy, z kim zadziera. Styczyński, obawiając się ryzyka, popełnia kolejne morderstwo. Komisarz Górski i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. Nie mają jednoznacznych dowodów na winę Styczyńskiego. Na dodatek morderca usiłuje swoimi politycznymi powiązaniami zaszkodzić Górskiemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)