Komisarz Alex 10: Matczyna miłość (118)

Komisarz Alex 10: Matczyna miłość (118)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Zbigniew Lesień, Ireneusz Czop, Zuzanna Zielińska
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:W tajemniczych okolicznościach zostaje napadnięty 8-letni Patryk, wnuk generała Zaniewskiego. Nieprzytomny chłopiec z urazem głowy trafia do szpitala. Zespół komisarza Górskiego rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

W tajemniczych okolicznościach zostaje napadnięty 8-letni Patryk, wnuk generała Zaniewskiego. Nieprzytomny chłopiec z urazem głowy trafia do szpitala. Generał Zaniewski jest przyjacielem komendanta Mędrzaka. Na jego prośbę policjanci szukają sprawców. W toku dochodzenia okazuje się, że dziadek Patryka nie ma alibi na czas zajścia. Generał nie chce wyjawić, co robił w momencie napadu. Górski z Alexem odwiedzają matkę najbliższej koleżanki Patryka, Agnieszki, by dokładnie odtworzyć przebieg zdarzeń feralnego dnia. Dowiadują się, że dzieci bawiły się razem całe popołudnie, po czym chłopiec w drodze powrotnej do domu został napadnięty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także