Komisarz Alex 10: Na prośbę matki (121)

Komisarz Alex 10: Na prośbę matki (121)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Anna Tomaszewska, Ireneusz Czop, Agnieszka Wagner
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:45-letnia kobieta ginie w swoim domu na Mazurach. Znikają także drogocenne przedmioty. Sąsiadką ofiary jest matka Górskiego, która prosi komisarza, by pomógł lokalnej policji w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą czworonożnego detektywa, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek) i jego partnerzy stawiają czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

45-letnia kobieta ginie w swoim domu na Mazurach. Znikają także drogocenne przedmioty. Sąsiadką ofiary jest matka Górskiego, która prosi go, by pomógł lokalnej policji w śledztwie. Komisarz początkowo broni się przed tym. Nie pomaga mu jednak fakt, że musi przyjechać do rodzinnej miejscowości, aby wygłosić prelekcję w szkole policyjnej. Odbędzie się tam bowiem uroczysta promocja Niny na podkomisarza. Niebawem Górski postanawia zaangażować się w śledztwo, gdy okazuje się, że sprawą zajmuje się Lucyna Schmidt, która kiedyś pracowała w łódzkiej komendzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)