Program TV na niedzielę 19.05.2024
POPULARNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Komisarz Alex 21: Obława (261)
17:35serial kryminalny
Kroniki Orlen Wyścig Narodów
18:30felieton
Jaka to melodia?
18:40teleturniej muzyczny
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Tak to leciało! (40)
od 16:15teleturniej muzyczny
Tylko dla twoich oczu
17:10film sensacyjny
Rodzinka.pl: Baba koszmar (255)
19:25serial komediowy
Prawnik z Lincolna
20:00thriller
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi! (205)
od 15:30program rozrywkowy
Nasz nowy dom (322)
17:40reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Państwo w państwie (527)
19:30program publicystyczny
Free Guy
20:00komedia fantasy
TVN
Kung Fu Panda 3
od 15:50film animowany
The Traitors. Zdrajcy (12/13)
18:00program rozrywkowy
Kronika Speedway Grand Prix (3/10)
19:30program sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Tożsamość
20:00thriller
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (41)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Jurki (8)
19:00program rozrywkowy
Kilka słów o miłości
20:00film obyczajowy
TV 4
Pamiętniki z wakacji (73)
od 16:55serial paradokumentalny
Gliniarze: Syndrom Otella (903)
18:00serial paradokumentalny
Gliniarze: Gnida (904)
19:00serial paradokumentalny
Mroczna Wieża
20:00film fantasy
TV 6
Policjantki i Policjanci (856)
17:05serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (857)
18:05serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (858)
19:05serial obyczajowy
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (27)
20:05serial kryminalny
TVN 7
Alvin i wiewiórki 3
od 16:00film familijny
Nie kłam, kochanie
17:50komedia romantyczna
Interstellar
20:00film SF
TVP Kultura
Serialowa nostalgia: Kariera Nikodema Dyzmy (4/7)
od 16:10serial obyczajowy
Niedziela z...: Martą Lipińską
17:15program kulturalny
Niedziela z...Martą Lipińską: Salto
18:10dramat psychologiczny
Jackie
20:00dramat biograficzny
TVP Polonia
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1792)
17:20serial obyczajowy
Ewa Farna na dobry wieczór
18:10widowisko muzyczne
no... wiadomo (10)
19:00magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Komisarz Alex 19: Krańcówka (241)
20:20serial kryminalny
WP
Policjanci z sąsiedztwa 5 (7)
od 16:55serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (8)
17:55serial dokumentalny
Wojna na dopalaczach
18:50film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu 10: Kabaret Młodych Panów, Bartosz Gajda (4)
19:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 10: Ani Mru-Mru, Chyba (5)
20:50program rozrywkowy
FILMOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
ale kino+
Kawałek nieba
od 15:25dramat obyczajowy
Bridget Jones 3
17:55komedia romantyczna
Premiera: McDonald i Dodds 3 (3)
20:10serial kryminalny
AXN
Piotruś Królik
od 15:30film familijny
Terminator: Genisys
17:25film sensacyjny
Faceci w czerni 3
20:00komedia SF
CANAL+ 1
Narodziny mistrza - Boris Becker
od 16:15film biograficzny
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
18:25mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Liga+ Extra
20:30magazyn piłkarski
CANAL+ Family
Tajemnice z góry (1)
17:05serial dokumentalny
Najniebezpieczniejsze koleje świata (1)
18:05serial dokumentalny
Najniebezpieczniejsze koleje świata (2)
19:00serial dokumentalny
Odwet
20:05thriller
CANAL+ Film
Sekret Madeleine Collins
od 16:25thriller
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
18:10film biograficzny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
Canal+ Film w akcji: Fast Charlie
20:00film sensacyjny
CANAL+ Premium
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:00wstęp do meczu
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Liga+ Extra
19:30magazyn piłkarski
CANAL+ Seriale
Młody The Rock 3 (1)
od 16:50serial komediowy
Dyżur (1)
17:10serial obyczajowy
Dyżur (2)
17:50serial obyczajowy
Dyżur (3)
18:35serial obyczajowy
Dyżur (4)
19:15serial obyczajowy
Nie zostawiaj mnie (3)
20:00serial kryminalny
Nie zostawiaj mnie (4)
20:55serial kryminalny
Epic Drama
Detektyw Murdoch 17: Kaznodzieja (16)
od 16:50serial kryminalny
Agenci NCIS 14: Filadelfia (5)
17:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 14: Szwindel (6)
18:35serial sensacyjny
Panna Marple: 4:50 z Paddington
19:30film kryminalny
HBO
Blue Beetle
od 16:10film SF
Bez litości 3. Ostatni rozdział
18:20thriller
Niedzielny megahit. Premiera: Samarytanin
20:10film SF
HBO 2
Kolor purpury
od 15:20dramat obyczajowy
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
17:40dramat obyczajowy
Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 11 (7)
19:30talk-show
Bez urazy
20:10komedia
HBO 3
Helikopter w ogniu
od 15:30dramat wojenny
Ród smoka: The Heirs of the Dragon (1/10)
17:55serial fantasy
Ród smoka: The Rogue Prince (2)
19:00serial fantasy
Sympatyk: All for One (5)
19:55serial szpiegowski
Kino Polska
Syzyfowe prace: 1890 (4)
od 16:50serial obyczajowy
Sny i marzenia
18:00komedia obyczajowa
Kamper
20:00dramat obyczajowy
Kino TV
Samotny wilk McQuade
od 14:55film sensacyjny
Bohater ostatniej akcji
17:10komedia sensacyjna
Igrzyska śmierci
20:00dramat SF
Stopklatka
Moja dziewczyna
od 15:15komediodramat
Stawka większa niż życie: Oblężenie (15/18)
17:25serial wojenny
Stawka większa niż życie: Akcja "Liść dębu" (16/18)
18:50serial wojenny
Twarda sztuka
20:00komediodramat
Warner TV
Od wesela do wesela
od 15:45komedia romantyczna
Miasteczko Pleasantville
17:40komediodramat
Uznany za niewinnego
20:00film kryminalny
SPORTOWE
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
CANAL+ Sport
Żużel: PGE Ekstraliga
od 16:00mecz: TAURON Włókniarz Częstochowa - KS Apator Toruń
Żużel: PGE Ekstraliga
18:45mecz: ebut.pl Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:10piłka nożna
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:25piłka nożna
Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska
20:30zawody 1. ligi w Sztynorcie
Piłka nożna: Liga francuska
20:55Multifoot
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 14:0015. etap: Manerba del Garda - Livigno
Kolarstwo kobiet: Tour of Burgos
17:454. etap
BMX: Mistrzostwa świata - Rock Hill 2024
18:45sporty ekstremalne
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
19:15zjazd kobiet
Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Bielsku-Białej
20:00zjazd mężczyzn
Eurosport 2
Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d'Angély
17:002. wyścig w klasie MXGP
Porsche Supercup: Wyścig we Włoszech
18:00wyścigi samochodowe
Polsat Sport 1
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
od 15:45mecz: Polska - Japonia
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
18:00studio
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Polsat Sport 2
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
17:00studio
Koszykówka mężczyzn: ORLEN Basket Liga
17:20mecz półfinałowy fazy play-off
Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie
20:00lekkoatletyka
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Rzymie
17:00mecz finałowy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Narodów
18:45mecz: Francja - Turcja
TVP Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 16:45studio
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Widzew Łódź - Lech Poznań
Piłka nożna: 2. liga
20:10piłka nożna
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!