Program TV

ŚRODA 29.05
18:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3500)
18:00telenowela
Korona królów (231)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
20:20mecz fazy grupowej: Senegal - Polska
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2073)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2074)
20:10serial obyczajowy
Na sygnale: Hejt! (234)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (2893)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (462)
19:30serial komediowy
Świat według Kiepskich (266)
20:00serial komediowy
TVN
Ukryta prawda (1055)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2883)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (281)
20:55teleturniej
R.I.P.D.: Agenci z zaświatów
21:30komedia sensacyjna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wojna z mafią (9/16)
od 17:50serial kryminalny
Wojna z mafią (10/16)
18:50serial kryminalny
Nocny rajd
20:00dramat obyczajowy
TV 4
Septagon (53)
18:00serial kryminalny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (557)
19:00serial obyczajowy
Krwawe igrzyska
21:00film kryminalny
TV 6
Paulina (94)
od 17:15telenowela
Miodowe lata: Nowy hymn (96)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
19:00serial komediowy
Galileo (218)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Prawo Agaty 3 (5)
od 17:25serial obyczajowy
Ugotowani (7/10)
18:25reality show
Big Brother (59/74)
20:00reality show
Dobre kino: Tammy
21:00komedia obyczajowa
TVP Polonia
Barwy szczęścia (1982)
18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Londyńczycy 2 (11/16)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Niesamowita Marguerite
od 17:50dramat obyczajowy
W pułapce 2 (5)
21:15serial kryminalny
AXN
Seal Team (3)
od 17:25serial akcji
Kości 11 (15)
18:20serial kryminalny
Kości 11 (16)
19:15serial kryminalny
Agenci NCIS 11 (11)
20:10serial sensacyjny
CANAL+
Twój Simon
od 16:45komediodramat
Nie przegap
18:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
Ta jedyna
21:00komedia romantyczna
CANAL+ 1
Twój Simon
od 17:45komediodramat
Nie przegap
19:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Lady Bird
od 17:55komediodramat
Żegnaj, Christopher Robin
19:30dramat biograficzny
Wolta
21:15film krótkometrażowy
Zrobione na czysto (2)
21:30serial obyczajowy
CANAL+ Film
A Ghost Story
18:00film fantasy
Premiera: Hollywood Buzz
19:30magazyn filmowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
M jak morderca
20:45film kryminalny
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (7)
19:00serial szpiegowski
Imię róży (7)
20:00serial kryminalny
Imię róży (8)
20:50serial kryminalny
Granica zbrodni (3)
21:50serial kryminalny
CBS Europa
Gra w serca
od 16:55film obyczajowy
W uchu cisza
19:10dramat obyczajowy
Wzgórze nadziei
21:00melodramat
HBO
Troja
od 17:25dramat historyczny
zdjęcieSearching
20:10thriller
To
21:55horror
HBO 2
The Act (6)
od 17:40serial obyczajowy
Spacer po linie
18:45dramat biograficzny
Odpowiednik (3/10)
21:00serial SF
Odpowiednik (4/10)
21:55serial SF
HBO 3
Strefa śmierci: Czas rozliczeń
od 17:00film kryminalny
Bez zobowiązań 3 (8/13)
19:00serial komediowy
Bez zobowiązań 3 (9/13)
19:30serial komediowy
Premiera: Fargo 3 (10)
21:45serial kryminalny
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (4)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (20)
19:00program rozrywkowy
Yuma
20:00film kryminalny
Kino TV
Stracone marzenia
od 17:40dramat obyczajowy
Zaginięcie
21:00dramat obyczajowy
Stopklatka TV
Agora
20:00dramat historyczny
TNT
Buntownik z wyboru
18:25dramat psychologiczny
Gdzie jesteś, Amando?
21:00dramat kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Droga do Final Four: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:00mecz fazy grupowej: PGE Vive Kielce - Telekom Veszprem
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 17:15mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Game Schett and Mats
21:15magazyn tenisowy
Wiadomości Eurosportu
21:40magazyn informacyjny
Pojedynek dnia
21:45magazyn tenisowy
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
od 17:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
19:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
21:0017. etap: Commezzadura - Antholz
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:35mecz: SD Eibar - FC Barcelona
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
18:40magazyn piłki ręcznej
Żużel: PGE Ekstraliga
19:45mecz: Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń
Polsat Sport News
Kolarstwo: Tour of Norway
od 15:452. dzień
Magazyn żużlowy
18:30magazyn sportowy
Magazyn lekkoatletyczny
19:30lekkoatletyka
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
20:20mecz: Serbia - Dominikana
TVP Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 16:20mecz: Polska - Brazylia
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata U-20 - Polska 2019
19:002. połowa meczu fazy grupowej: Włochy - Japonia
Piłka nożna: Liga Europy
20:20mecz finałowy: Chelsea FC - Arsenal FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!